Фото Натпревар #159 Тема: Куќарки

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.700
jas sum amater se e na mobilka ,pouka od profesionalec ,koga se setas fotni sto e interesno ,koga ides na odmor,piknik pomalku selfi poveke okolinata toa se pocetocite ,da ne se falam mozev i denes a i utre da donesam ,i kuka na drvo, i od drvo kako vo kaubojskine filmovi i od lim ,zatoa smart fon smart using
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
1.171
Поени од реакции
5.934
Дури сега заприметив дека @Torchyrus и @TrendS ја имаат истата куќарка :)
Да и јас приметив дека е истата :). Мојата е сликана на 31.03.2016, е сега дали ја запуштиле во меѓу време или порано била запуштена не знам. Ја сликав со мојот прв теле објектив, уствари прва сесија ми беше со тој објектив :).
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.512
Поени од реакции
3.700
sto ima veze edna e anfas druga profil ,plus razlicno vreme i razlicen avtor
 
На врв Bottom