Фотографии од вашите патувања

Член од
12 јануари 2022
Мислења
575
Поени од реакции
1.189
Our trip to visit Santa Claus in Rovaniemi Finland via Moscow. Ten years ago

P1090947_Original.jpeg


P1100146_Original.jpeg


P1100127_Original.jpeg

P1090885_Original.jpeg

P1090911_Original.jpeg

P1090790_Original.jpeg

P1090797_Original.jpeg
Автоматски споено мислење:

Megeve, French Alps, present time

89afd6ef-35a5-48d7-929d-7805c79556f5.jpeg


d8cf4640-1cc4-45f0-9e29-cab3e99ebd42.jpeg

IMG_3273.jpeg

1703969195255.jpeg
 
Последно уредено:
Член од
31 март 2024
Мислења
19
Поени од реакции
3
Радиоактивноста е многу ниска моментално таму и е безбедно да се движиш, претпоставувам нормално со претпазливост и насоки за тотална безбедност на туристите.
Крипи е местото во секој случај, јас не би одела никогаш оти тие слики нема да ми излезат никогаш од главата на психа ќе ме мани ептен.
Да, радиоактивноста во зоната околу Чернобил е многу ниска во споредба со времето на несреќата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom