Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

Член од
11 јули 2014
Мислења
981
Поени од реакции
260
Отсекогаш си мислев дека М серијата е проблематична за делови. Не знам зошто.
 
Член од
18 декември 2020
Мислења
7
Поени од реакции
0
Здравоо, би сакала да ве прашам дали некој може да ми помогне околу декодирање на телефон (iphone SE), купен 2017та во вип..
Се преселив во друга држава и сакајќи да ставам тукашна картичка, не ја препознава. Доколку треба би префрлила и пари на сметка, немам друг телефон со мене и многу ми е важно.. фала ви однапред!
 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.084
Поени од реакции
2.948
Здравоо, би сакала да ве прашам дали некој може да ми помогне околу декодирање на телефон (iphone SE), купен 2017та во вип..
Се преселив во друга држава и сакајќи да ставам тукашна картичка, не ја препознава. Доколку треба би префрлила и пари на сметка, немам друг телефон со мене и многу ми е важно.. фала ви однапред!
Контактирај ги вип, чим ти е истечен договорот треба да ти го отклучат они бесплатно
 
Член од
11 април 2012
Мислења
3.084
Поени од реакции
2.948
ги контактирав но бидејќи не сум лично таму, не може.. инаку околу 3000 денари е
Можеш да ги пријавиш во АЕК зашто не смее да ти држи заклучен телефон после завршување на договор уште помалку да ти бараат пари за отклучување
 
Член од
18 декември 2020
Мислења
7
Поени од реакции
0
Можеш да ги пријавиш во АЕК зашто не смее да ти држи заклучен телефон после завршување на договор уште помалку да ти бараат пари за отклучување

стварно? фала ти, ќе ги исконтактирам АЕК!
Автоматски споено мислење:

Realno toj iphone e od 2016. Bolje kupi si privremeno poeftin telefon otkolku da davas pari za otklucuvanje na 5 godini star tel.

меѓутоа телефонот е целосно функционален... немам никаков проблем со него, знам дека е стар. а и особено ми се свиѓа што е мал
 
Последно уредено:
Член од
25 ноември 2013
Мислења
1.238
Поени од реакции
1.053
стварно? фала ти, ќе ги исконтактирам АЕК!
Автоматски споено мислење:
меѓутоа телефонот е целосно функционален... немам никаков проблем со него, знам дека е стар. а и особено ми се свиѓа што е мал
Muabetot mi bese ako treba da platis ondak bolje nov. Ako ti zavrsat rabota bez pari togas e vekje drugo. Inace ima na internet za otkluvanje ali kolku se sigurni ne znam.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
5.612
Поени од реакции
5.960
помош околу декодирање на iphone 6, некое видео за декодирање и слично, заклучен е телефонот на телеком. Или ако нема чаре, каде е ок цената за декодирање (Ледиком барале 2000 денари).
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.026
Поени од реакции
8.786
помош околу декодирање на iphone 6, некое видео за декодирање и слично, заклучен е телефонот на телеком. Или ако нема чаре, каде е ок цената за декодирање (Ледиком барале 2000 денари).
Пиши им email на Телеком, со податои од телефонот (IMEI и SERIAL) ќе ти го отклучат бесплатно.
Инаку не можеш сам да го отклучиш, само со плаќање преку нет
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
5.612
Поени од реакции
5.960
Пиши им email на Телеком, со податои од телефонот (IMEI и SERIAL) ќе ти го отклучат бесплатно.
Инаку не можеш сам да го отклучиш, само со плаќање преку нет
Имаше некои видеа на YT, ама не беше успешна процедурата. Фала многу на информација :)
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.924
Поени од реакции
131
Здраво,

земав Галакси А52 нов, ама не поминаа 3 дена тресна на земја здраво и ваљда екранот се поеба, не можам да уклучам.

Ако може некој да го среди нека каже.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom