Флашка во Македонија

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
2.682
Поени од реакции
1.029
Ме интересира дали некој знае каде може да се купи Флашка шишето?Станува збор за стаклено шише (Словенски производ) кој ја збогатува водата со јони и слично.Дали некој видел каде има да се најде во Македонија и која цена е?
http://www.flaska.eu/
 

PsychoalieN

Омлет мастеР
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.694
Поени од реакции
1.402
Ме интересира дали некој знае каде може да се купи Флашка шишето?Станува збор за стаклено шише (Словенски производ) кој ја збогатува водата со јони и слично.Дали некој видел каде има да се најде во Македонија и која цена е?
http://www.flaska.eu/
https://www.facebook.com/Flaska.Makedonija
070723631 контакт
http://www.flaska.mk/ (во изработка)
http://marketkonekt.com/makedonija/lichna-nega-i-ubavina/drugi-proizvodi-od-higiena/flashka/g_d.htm (продажна мрежа)
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.804
Дајте бе малку подетално објаснете за шишево.
 
D

Daedalus

Гостин
Дајте бе малку подетално објаснете за шишево.
Ја менува вибрационата структура на водата.
Тие коишто го продаваат производов се викаат „ГАИА“, друштво за хомеопатски услуги и третмани. Иако како ова шише ја менува вибрацијата на водата и тоа доведува до подобрување на здравјето е мистерија во научните кругови, претпоставувам дека хомеопатите имаат соодветен и издржан одговор за начинот на кој функционира механизмот на овој прекрасен еколошки производ.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.804
Ја менува вибрационата структура на водата.
Тие коишто го продаваат производов се викаат „ГАИА“, друштво за хомеопатски услуги и третмани. Иако како ова шише ја менува вибрацијата на водата и тоа доведува до подобрување на здравјето е мистерија во научните кругови, претпоставувам дека хомеопатите имаат соодветен и издржан одговор за начинот на кој функционира механизмот на овој прекрасен еколошки производ.
Тоа ме интересира дали се работи за плацебо, или некои навистина осетил бенефит со користење.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
32.915
Поени од реакции
48.855
"Флашка е стаклено шише за вода кое можете постојано да си го дополнувате"

Ми се свиѓа како почиње текстов на Маркетконект.
Првиов дел од текстот апсолутно ме убеди дека ми требаат две вакви флаши. Утре се јавувам и купувам две. Стварно, без сарказам.
(едино ако не се нешто безвезе скупи)
 
На врв Bottom