Фејсбук акаунти/страници (купувам)

Член од
29 август 2017
Мислења
132
Поени од реакции
66
Колку би платиле за фејсбук страна со над 100К US лајкови?[DOUBLEPOST=1506478654][/DOUBLEPOST]Колку би платиле за фејсбук страна со над 100К US лајкови?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
113
Поени од реакции
496
Се продава Амерички фан пејџ со 18к лајкови.
 
Член од
16 јануари 2014
Мислења
2.341
Поени од реакции
1.619
Немој да се лажете да купувате страници и акаунти, џабе си фрлате парите.
Неписмениот Fake Book блокира се и сешто.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.364
Поени од реакции
193
Продавам политички Фан Пејџ со 50к американски фанови. Цена Екстра!!
 

Pance24

Мариовец
Член од
26 август 2012
Мислења
262
Поени од реакции
94
Би ја купил, ама многу се оптеретив со ова блокирање без reason.
Како мислеш под тоа дека блокираат? На пример јас продавам фан страна со мак претплатници и ти дадам на тебе пермиси мислеш ли дека ке ја блокираат страната и тебе ? Или ?
 
Член од
16 јануари 2014
Мислења
2.341
Поени од реакции
1.619
Како мислеш под тоа дека блокираат? На пример јас продавам фан страна со мак претплатници и ти дадам на тебе пермиси мислеш ли дека ке ја блокираат страната и тебе ? Или ?
Па булшит е да се работи на фејсбук, не само со страни, со профили е бетер.
Остај тоа што блокираат без да ти пратат причина кај си грешел што си грешел, па ако имаш креирано реклама и блокираат, ги лапа половините пари, крадење од невидени размери.
 
Член од
4 јуни 2016
Мислења
218
Поени од реакции
162
Кој има фејсбук фан страни за продавање нека ми пише пп. Да се над 10-15к фанови и да се од УСА.
 
Член од
6 ноември 2017
Мислења
65
Поени од реакции
15
Продавам 3 фб профили со 5000 пријатели, понудете цена :)
 
На врв Bottom