Фејсбук акаунти/страници (купувам)

Член од
24 април 2015
Мислења
30
Поени од реакции
3
Продавам Facebook Профили со 5000 пријатели ... цели македонски значи и нови се профилите по 1 Месец значи активни се сите 5000 плус има и над 1000 следбеници како шо течи времето автоматски растат следбениците пошо тие шо ке ве додават се ставаат во следбеници...
1000 денари преку банка ако има некој заентересиран нека ми пиши
Мислиш со македонски пријатели се полни или американци
 
Член од
5 август 2016
Мислења
270
Поени од реакции
193
Ај тој шо купува страна со странски лајкови нека пише пп, јас продавам
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.364
Поени од реакции
193
Некој што продава профили реални стари минимум 2-3 години ?
 
Член од
29 јануари 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
Да не продава некој профили со usa пријатели?
 
Член од
5 август 2016
Мислења
270
Поени од реакции
193
Продавам страна со 400 лајка лајковите се од САД и неколку од Велика Британија
 
Член од
12 ноември 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво дечки,

Доколку има некој за продавање фб фан страни 10к+ фанови нека ме контактира преку приватна порака. Поздрав
 

staycalm

prof. d-r potpaluvach na konzervi
Член од
12 јануари 2013
Мислења
2.306
Поени од реакции
1.598
Здраво дечки,

Доколку има некој за продавање фб фан страни 10к+ фанови нека ме контактира преку приватна порака. Поздрав
Колку нудиш за 77к
 
Член од
24 јули 2017
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дечки , дали има некој што продава фб пејџ со околу 10000+ лајкови и колку би ме коштало. Воедно дали можам подоцна да го сменам името на пејџот и да го користам за нешто друго?
 
Член од
30 август 2012
Мислења
2.070
Поени од реакции
2.578
Менувaм Амерички Фaн сo нaд 3000 Лaјкoви Активен зa 30 фејзбук Прoфили. - Спoртскa Нaменa

Истo тaкa и Амерички Фaн сo 2500 лaјкoви зa 25 прoфили - Пoлитички.

Кoј е зaинтересирaн некa пиши ПП.
Сaмo прoфилите дa се пoстaри oд еднa гoдинa.
 
На врв Bottom