Фан клуб: Serpico, маестро на Радио Кајгана!

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од Дивајн, 20 декември 2007.

 1. The confused kid

  The confused kid

  Член од:
  18 април 2008
  Мислења:
  851
  Допаѓања:
  202
  после вчера ми стана нумеро1 незнам како али царо баш сите песни од прва до последна ми ши погоди ...иначе баш и тугај ми текна да направам тема / анкета за најдобар дџ ( мањецко серпико рекреатив.....) ама мрзеше ме...па дај некој нека направе ако не го мрзе....
   
 2. Lanna

  Lanna Taller, Stronger, Better

  Член од:
  30 септември 2008
  Мислења:
  550
  Допаѓања:
  164

  :smir::smir::smir:
   

Сподели преку: