Фан клуб: Serpico, маестро на Радио Кајгана!

Член од
18 април 2008
Мислења
876
Поени од реакции
213
после вчера ми стана нумеро1 незнам како али царо баш сите песни од прва до последна ми ши погоди ...иначе баш и тугај ми текна да направам тема / анкета за најдобар дџ ( мањецко серпико рекреатив.....) ама мрзеше ме...па дај некој нека направе ако не го мрзе....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom