Фан клуб : ENTiTY

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.814
Поени од реакции
11.143
За 20 мин започнува дуелот против Словачка.
линк
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.814
Поени од реакции
11.143
Што е работата ми дава Унгарија-Чешка за Македонија-Словачка нема ништо
No GOTV for this match.
Мамицата нивна, се надевам нашите ќе ја добијат...сакав да гледам некоја рунда пред да идам на работа.

Edit: Еве сега има видео 5-0 губиме
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
4.712
Поени од реакции
2.548
No GOTV for this match.
Мамицата нивна, се надевам нашите ќе ја добијат...сакав да гледам некоја рунда пред да идам на работа.

Edit: Еве сега има видео 5-0 губиме
само 1 победена а 14 изгубени прва рунда .. или обратно е .. ?
 

Azriel

Simple Man
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.692
Поени од реакции
1.369
Postojat uste entity?
 
Член од
30 ноември 2013
Мислења
1.812
Поени од реакции
2.879
Postojat uste entity?
Мислам не, мада пред скоро време од МЕСФ што организираа лига, дел од играчите играа по 2-3 екипи како миксови веројатно, иначе нема некоја посериозна екипа од Македонија колку што јас знам. А Нено што играше порано во Entity во моментов е во Valiance, со 3-ца срби и еден босанец, и се пласираа на Dreamhack Marseille со повеќето топ15-20 екипи :D
 
На врв Bottom