Фан клуб: Струмица

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Немора само кога губат...треба и кога водат да ја води екипата,да не дозволи пад во играта да се опуштат играчите и накрајо да изгубат.
Не сакам да кажам оти богојо не беше добар капитен,беше одличен но на 2-3 пати тва ни се случи таа сезона од готово версии да напрааме.
дада се согласувам со тебе така сее... иначе има ли некој некоја инфо за некој трансфер позззззззз:helou::helou::helou:з
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Информации нема за трансфер ништо.Денеска го имаше влаикидис у спорт со некој коментар кој според мене најавува многу добри денови за Струмица!

ВО СТРУМИЦА ОПТИМИЗАМ ЗА ВРАЌАЊЕ НА СТАРИТЕ ПОЗИЦИИ
Ќе има "нешто", што, ќе видиме...
"Реков и при моето враќање дека ние сме борци. Дека ќе се обидеме да ја искористиме и најмалата можна шанса да ја вратиме Струмица онаму каде што беше и каде треба да е"- вели новиот тренер на екс-шампионот.




izvor www.sport.com.mk.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
:helou::helou::helou::helou:
Информации нема за трансфер ништо.Денеска го имаше влаикидис у спорт со некој коментар кој според мене најавува многу добри денови за Струмица!

ВО СТРУМИЦА ОПТИМИЗАМ ЗА ВРАЌАЊЕ НА СТАРИТЕ ПОЗИЦИИ Ќе има "нешто", што, ќе видиме...
"Реков и при моето враќање дека ние сме борци. Дека ќе се обидеме да ја искористиме и најмалата можна шанса да ја вратиме Струмица онаму каде што беше и каде треба да е"- вели новиот тренер на екс-шампионот.




izvor www.sport.com.mk.
дада читах го тава најавува дека ке ја прае струмица појака од кога и да де па ке видеме на крајо со ке напраа позззззз
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
и кога се чуја дека ке дојде Влаикидис си мирисаше дека ке направи јак тим и ке направи. ..ајмо до 2ра титула сега оваа сезона .... :vozbud:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
и кога се чуја дека ке дојде Влаикидис си мирисаше дека ке направи јак тим и ке направи. ..ајмо до 2ра титула сега оваа сезона .... :vozbud:
сега му е мајката да им покажеме на фени кој сме поззззз:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
сега му е мајката да им покажеме на фени кој сме поззззз:vozbud::vozbud::vozbud:
Само на фени ли ???? ХАхаха
тука се и
Работнички
МЗТ
Пелистер
Фени
АМАК и уште други што ако се докажуваме само на фени .. :pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud::helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
сега му е мајката да им покажеме на фени кој сме поззззз:vozbud::vozbud::vozbud:
Само на фени ли ???? ХАхаха
тука се и
Работнички
МЗТ
Пелистер
Фени
АМАК и уште други што ако се докажуваме само на фени .. :pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud::helou:
Тој Фени ви ги зеде двете титули дирекно против вас еднаш во Кавадарци еднаш таа послатката во мајсторка во сред Струмица а тоа дека многу се силе Тимчета ќе покажеле тоа допрва ќе видиме има време далек е октомври месец тогаш на дело да видиме што имате да ни покажете инаку да те потсерам дека сега во Септември се игра супер купот во Кавадарци шанса за тројна круна и да заокружиме една успешна сезона и да почнеме нова со големи амбиции секако.:salut::helou:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Еј сега добив една информација (изворот не е многу битен, ама и не е така многу сигурен) дека ќе се донесе некој Американец, само тоа ми го кажаа, за која позиција и што незнам, најверојатно плеј.

Не го сваќајте ова здраво за готово, ви велам изворот на информацијава не ми е многу сигурен.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
сега му е мајката да им покажеме на фени кој сме поззззз:vozbud::vozbud::vozbud:
Шо ќе покажувате бе, ви земавме две титули ееееј, уште Прековиќ и Кол ви се нерешливи енигми, абе ќе ве газиме, уште појако ќе ве газиме
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Шо ќе покажувате бе, ви земавме две титули ееееј, уште Прековиќ и Кол ви се нерешливи енигми, абе ќе ве газиме, уште појако ќе ве газиме
Кој високо лета,ниско паѓа... пазете на ова.:helou:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Тој Фени ви ги зеде двете титули дирекно против вас еднаш во Кавадарци еднаш таа послатката во мајсторка во сред Струмица а тоа дека многу се силе Тимчета ќе покажеле тоа допрва ќе видиме има време далек е октомври месец тогаш на дело да видиме што имате да ни покажете инаку да те потсерам дека сега во Септември се игра супер купот во Кавадарци шанса за тројна круна и да заокружиме една успешна сезона и да почнеме нова со големи амбиции секако.:salut::helou:
Minatata godina se odrza super kupot pomegu Vardar i Strumica.Predhodno tri godini ne se odrzuvase bidejki pobednikot na kupot i sampionatot bea istiot tim,Rabotnicki.Zatoa ne sum bas najubeden deka ke se igra bidejki kako sto znaeme ovaa sezona Feni ja zede dvojnata kruna.Edinstveno ako ima nekoja promena na praviloto pa eventualno finalistot na kupot da bide protivnik na osvojuvacot.Ali toa vo bukvalen prevod odnapred bi znacelo repriza na nacionalniot kup.Zatoa ako vazi staroto pravilo,so po sekoja logika e pravilno togas Super kup ke nema...
 
V

Viktoranius

Гостин
И јас сум за да нема. Нема смисла толку години оваа правило сега да се мени ?

Нема логика нели ?
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Тој Фени ви ги зеде двете титули дирекно против вас еднаш во Кавадарци еднаш таа послатката во мајсторка во сред Струмица а тоа дека многу се силе Тимчета ќе покажеле тоа допрва ќе видиме има време далек е октомври месец тогаш на дело да видиме што имате да ни покажете инаку да те потсерам дека сега во Септември се игра супер купот во Кавадарци шанса за тројна круна и да заокружиме една успешна сезона и да почнеме нова со големи амбиции секако.:salut::helou:
Е ке се питаме за тројна курна да не си сонувал ? :vozbud::helou:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Шо ќе покажувате бе, ви земавме две титули ееееј, уште Прековиќ и Кол ви се нерешливи енигми, абе ќе ве газиме, уште појако ќе ве газиме
ако лани не успејаа да ја решат таа енигма Арсиќ. Давиткови Кадија е Влаикидис ке ја реши и нема така Кол лесно да дава по 4о поени,з и Прековиќ нема лесно да маа од 1324243 метри за 3-ка позззззззз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom