Фан клуб: Струмица

Член од
28 октомври 2007
Мислења
776
Поени од реакции
273
znaci ako go napustat uste i plejofot samo ke go potvrdat toa od kpot- DEKA NEMA POGOLEMI PLACKOVCI OD NIV!!! se samo vas nesto ne vi cini...
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
добро на вас да ви се случеше истото што ќе направевте?ќе играте како ништо да не ви се случило?ма дај што ви е
 
Член од
19 март 2007
Мислења
372
Поени од реакции
2
На МЗТ неправди му се случуваат од кога постои лигата и никогаш ама никогаш не се дошло до идеа да се откаже од првенство или куп. Затоа не ги бранете многу многу струмичани
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Кога ке имате таков тим со такви играчи(верувајте никогаш) ке видите колко боли да ве ебат.. ама тоа е тоа.. одиме понатаму следната кога се игра?
 

Кузма

Vamos Campeones
Член од
7 мај 2008
Мислења
23
Поени од реакции
1
So napravil?Flezel u soblekuvalnata na Mzt da go izvade na Grne i on e kaznet 2 natprevari:nesvest: A pa i pickite Mzt namesto da priznaat oti Latovic vlezel za tava ....To e to.:toe:
шо да кажат да не се глупи, гледам шо е можно повеќе да не осакатат...
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Кога се игра наредната утакмица со Мзт???
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Ај да ви ја разбијам монотонијата со столчињата...
Значи Струмица дефинитивно поднесе документ во КФМ со кој соопштува дека ја напушта лигата, т.е. плејофот..Инаку вечерашниот натпревар ќе се одигра...следниот...не верувам.Отиде ова сезона во неповрат..нека им е на чест на КФМ.
:uvo::nesum::nenene::kesa::toe::nerv::lud::raz::cuc::ne::ne_zboram:zid:
сите овие емоции покажуват како се осетив кога го прочитав ова,
Па стварно ли е тоа, еј луѓе дај не ме зафркаваје лошо ќе ми стане, зошто да се откажеме, што ќе се случи со екипата, еј а што ќе се случи со лигата, еј еј точна ли е информацијата, дајте подетални информации.:nesvest::nesvest::nesvest:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Шо бе стварно ли се откажувате, како бе така
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Дајте информации некој што е поупатен во работата или нека пише ПП, едвај чекам некој да каже дека не е точно !!!
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Дајте информации некој што е поупатен во работата или нека пише ПП, едвај чекам некој да каже дека не е точно !!!
Iskreno se nadevam deka ne e tocna informacijata...Toa e mnogu loso za kosarkata vo Makedonija.Stotuku trgnavme od nula nivo i sega pak problemi.Aj daaa...Se razocarav ka go vidiv postot na markus i da se nadevame deka e greska.I bez ludba ali mislam deka nemate pricina da zali K.K Strumica.Sto bi se slucilo ako sega ne go kaznat Grncarov???Pri sekoa mala provokacija na teren dase vleva vo soblekuvalna?Kaj bi bil krajot?A vaka koga ke izgorat nekoj da vidis dali nekoj ke se drzne da napravi nes slicno?
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
:uvo::nesum::nenene::kesa::toe::nerv::lud::raz::cuc::ne::ne_zboram:zid:
сите овие емоции покажуват како се осетив кога го прочитав ова,
Па стварно ли е тоа, еј луѓе дај не ме зафркаваје лошо ќе ми стане, зошто да се откажеме, што ќе се случи со екипата, еј а што ќе се случи со лигата, еј еј точна ли е информацијата, дајте подетални информации.:nesvest::nesvest::nesvest:
Еми нека се откажат шо и на мене ми е преко кур од КФМ веќе и Латович казнен и Грнчаров со кој ке играаме со Заев?Латович ништо не направи а казнен е Грчаров наводно го удрил на тај иако никој не видел ај ама нема смисла...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Site sto go podrzuvaat toa ispagane ne se vistinski ljubiteli na kosarkata!!!
Aj malce razmislite kakvi posledici ke ima toa?

1.Strumica ke bide vratena vo najnizok rang
2.Prvenstvoto ke ja zagubi validnosta
3.Interesot kaj lugeto da sledat takva liga ke padne
4.Koj sponzor ke saka da vleze odgodina?I tia sto se ke si zaminat!!!
5.Site kvalitetni kadri ke si zaminat

SEGA VIDITE STO DOBIVKA IMA...DO VCERA ZBOREVME ZA EVROPA A SEGA OVA...ZALOSNO.DASE NADEVAME DEKA E DEZINFORMACIJA BIDEJCI DENESKA KADIJA ZA SPORT DEMANTIRA BILO KAKVO POVLEKUVANJE
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
абе ова е заплашување од страна на струмица(ако е точно)бидејќи би била голема бруката да загубат од мзт:toe:
и мислам дека ова ке им успее
 

Kajgana Shop

На врв Bottom