Фан клуб: Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Utre so Amak,ke vi postiram posle vo kolku casot,vo cetvrtok odime vo Bitola,na revans.
Vo Sabota doaga Vardar.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
I uste nesto.
Toj sto bese FALA BOGU si otisol.
A novite zasiluvanja,ke gi vidite mozebi utre,ako ne utre najkasno vo sabota koga go igrame duelot so Vardar.Pozz.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Oh bre boze,esensi prvak i sampioni ste pravo a?
Ke vidime za toa koj ke bidat sampione.:tapp: :smir:

Купот сигурен сум дека ние ке го освоиме, нема шанси да ни ја земите титула од сред Кавадарци. А за кој ке биде шампион мислам дека ке биде по закачено ама ако продолже Фени со ваква игра и ваков скор голем оптимист сум дека ке ви ја земиме титулата.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Купот сигурен сум дека ние ке го освоиме, нема шанси да ни ја земите титула од сред Кавадарци. А за кој ке биде шампион мислам дека ке биде по закачено ама ако продолже Фени со ваква игра и ваков скор голем оптимист сум дека ке ви ја земиме титулата.
De de strpi se uste 1 mesec.:smir:
Ke igrame pa ke vidame.
 
V

Viktoranius

Гостин
Купот сигурен сум дека ние ке го освоиме, нема шанси да ни ја земите титула од сред Кавадарци. А за кој ке биде шампион мислам дека ке биде по закачено ама ако продолже Фени со ваква игра и ваков скор голем оптимист сум дека ке ви ја земиме титулата.
Сакаш ли јас и ти да направиме еден компромис?

Ќе направиме вака..........Јас викам оти Струмица ке зема двојна титула, ти велиш Фени ќе го зема купот. Ако успее Фени да зема една титула оваа година јас лично ке ти се извинам на тебе тука во јавноста, и веќе нема да влезам на форумот, а ако победам јас ти ке си ја затнеш таа муцка лозару со тапија, за да не ти ја ставам тапијата во гз.

Не провоцири.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Сакаш ли јас и ти да направиме еден компромис?

Ќе направиме вака..........Јас викам оти Струмица ке зема двојна титула, ти велиш Фени ќе го зема купот. Ако успее Фени да зема една титула оваа година јас лично ке ти се извинам на тебе тука во јавноста, и веќе нема да влезам на форумот, а ако победам јас ти ке си ја затнеш таа муцка лозару со тапија, за да не ти ја ставам тапијата во гз.

Не провоцири.
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
Ziv humor si ej:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
Ziv humor si ej:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
Да бе, сериозен сум, јас ставам раце во оган за Струмица, и оваа година ќе има двојна титула, ако не е така да ме плукате.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom