Фан клуб: Работнички

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Абе ајде ако толко се дигате дека они бегале покажете го клипот да видиме кој бега кој стои ... не само на форум да сте јаки.
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
od licni izvori vi kazuvam,toj sto ke go postavi klipot na net ke go jade od ACAB pa stavete go slobodno.......
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
od licni izvori vi kazuvam,toj sto ke go postavi klipot na net ke go jade od ACAB pa stavete go slobodno.......

Не бе другар,не кажувам на никој уживај:pos2::pos2:
Мала шала.....
Него вчера јас го гледав клипот и баш така е,како што кажува дечкото Golden Lords,има и имиња се спомнуваат,ама ај не е за тука тоа,дека најсериозно може да имаат некои фрки.:salut:
 
V

Viktoranius

Гостин
od licni izvori vi kazuvam,toj sto ke go postavi klipot na net ke go jade od ACAB pa stavete go slobodno.......
Ај шо кој кур им се плашете на пичките џандарски.

Еве ако читат да ми го пушат куро, со се јајца да ми го пушат. А потоа да им ги наполнам жените со топла сперма глупи цајкани. СИТЕ ДА УМРЕТЕ КУРВИНИ СИНОВИ!

Ајде бе ставете го клипот, ова е јавен форум секој може да си го искаже мислењето, заебете ги пичките во плаво.

Едит - Се извинувам не прочитав дека и имиња се споменувало. Али сепак џандарите се курвини синови.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Ај шо кој кур им се плашете на пичките џандарски.

Еве ако читат да ми го пушат куро, со се јајца да ми го пушат. А потоа да им ги наполнам жените со топла сперма глупи цајкани. СИТЕ ДА УМРЕТЕ КУРВИНИ СИНОВИ!

Ајде бе ставете го клипот, ова е јавен форум секој може да си го искаже мислењето, заебете ги пичките во плаво.

Едит - Се извинувам не прочитав дека и имиња се споменувало. Али сепак џандарите се курвини синови.

Ne se spominjaat iminja,aj staj te go cim se palite tolku
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ја не ризикувам буљо нека го стаи друг ако сака ;)
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ке го напраам со музика и ке го стаам нема ништо да се слуша
 

Golden Lords

ЦРВЕНО-БЕЛО Е СКОПЈЕ ЦЕЛО
Член од
11 март 2009
Мислења
279
Поени од реакции
5
Ке го напраам со музика и ке го стаам нема ништо да се слуша

pa ne e interesno ako ne se slusa,sisinjata,sirenite,brkanicite tie go pravat interesen klipot,zaso taka e snimkata....ako moes samo u toj del stavi muzika...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom