Фан клуб: Работнички

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
BOJAN IDI NA POSETA KAJ DRUGARCINJATA :pos: I SEA KE GO NAJDAM POSTOT KAJ STO RADIKAL OBJASNUVA KAKO SE BRANELO TRANSPARENT MOCKOOO ON KE BRANEL ON NE MOZE GAKITE DA SI GI DIGNE KOGA ODI VO WC :tv:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
treba da im veruvame na aerodromcive :pos2:

od navivacki kodeks neso ke im kazam na seljacive transparent edino ne se zema samo ako nikoj ne go brani toa treab da go znaete a posto bevte mnogu luge neam so da jadete gomna za toa kukavicki ili ne
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Може ли да дознаеме информација како е украден транспарентот на Ф.А.??? (ама од нивни членови оти знам ќе се фалат многу центарците). Зоки глеам пишал нешто па ај нека ни објасни...... вака јаки нака јаки, одмазда, нема влез, на крајот и ќотек јадевте добро е за малку да ве спуштат на земја (сеа јебига еднаш ќе тепаш еднаш ќе те тепат така оде таа:smir:)
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Може ли некој да ми одговори на прашањето?
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Go ispusivteeeee oooooooooo go ispusivteeeeeeeeee :vozbud::vozbud::pos2:
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Поздрав до аеродром секој има лош ден. Добра навивачка група, пример за верност, бројност итн итн. Ама сето тоа може да се ставе во минато свршено време ако се знае дека немат главен транспарент:smir:
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
На крај да спомнам беше фрката со џандарите каде што заедно со желките брутално почнаа кон нас , многу се уапсени , но меѓудругото и неколку од нив се повредени.
Се на се гостовањето беше за памтење , а групата од Аеродром под не знам кое име ќе остане запаметена по нивното бегање.
Браво браво, треба да се пријавите за атлетика на 1000 метри.:smir:

Znaci vie treba definitivno da se otkazete od navivanje kaj i da odite sekade ve tepaat :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
hahahah abe najaki se selajcive sea nemoj taka begale pa ne e fer isto na isto da se tepaat ne se naviknati znaes oni celo vreme se tepaat koa se poise sea vaka nema smisla savrno sepak ne e sramota da se jade kutek od ''nezni momci'' taka bese????:pos2::pos2::pos2:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
А ТИ СЕ СИТИШ НА АЕРОДРОМЦИ?
КОЗАР ГЛУП
Прекини да ти ебам селакот аеродромски ти на нас козари изгубивте 2 транса не постоите.И после Радикал ќе кажуе како се бране транспарент кај бил тогаш он каа ви го земале или си купувал гел.:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
На крај да спомнам беше фрката со џандарите каде што заедно со желките брутално почнаа кон нас , многу се уапсени , но меѓудругото и неколку од нив се повредени.
Се на се гостовањето беше за памтење , а групата од Аеродром под не знам кое име ќе остане запаметена по нивното бегање.
Браво браво, треба да се пријавите за атлетика на 1000 метри.:smir:

до кога ќе лажете бе ејј..Ние сме бегале?! ццц со полиција заедно тргнавте накај нас..На стартот бегавте до бисер со очиве глеав како бегате и сеа ти фолирас
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
На крај да спомнам беше фрката со џандарите каде што заедно со желките брутално почнаа кон нас , многу се уапсени , но меѓудругото и неколку од нив се повредени.
Се на се гостовањето беше за памтење , а групата од Аеродром под не знам кое име ќе остане запаметена по нивното бегање.
Браво браво, треба да се пријавите за атлетика на 1000 метри.:smir:
mozes li da mi kazes rezultat
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
abe Kozari-istok ne jadi gomna moze so jademe kutek be so dzandari tepcka toa so vas da bese ke gi jadevte ko magarinja picki kozarski
 

Kajgana Shop

На врв Bottom