Фан клуб: РК Пелистер

Член од
21 февруари 2007
Мислења
1.075
Поени од реакции
1.736
Џабе фрлија пари за жалбата.
Не е џабе... Од сам почеток се знаеше дека ова ќе биде исходот но добивка е да прави притисок малку и кон ЕХФ за во иднина да нема вакви фатални судење.
Единствена работа шо не се сложувам во овој случај е тоа дека сето ова јавно го кажаа а требашше да биде подискретно.
 
Член од
27 мај 2018
Мислења
808
Поени од реакции
1.419
Не е џабе... Од сам почеток се знаеше дека ова ќе биде исходот но добивка е да прави притисок малку и кон ЕХФ за во иднина да нема вакви фатални судење.
Единствена работа шо не се сложувам во овој случај е тоа дека сето ова јавно го кажаа а требашше да биде подискретно.
И нема да има, ако продужите вака со 0 победи ќе видите лш во наредниот живот..
 
Член од
25 декември 2019
Мислења
1.788
Поени од реакции
2.731
Очајна е одбраната, немам видено ваква катастрофална одбрана, секој напад на противникот е зицер ситуација.
На толку фрлени пари, требало да се ангажира квалитетен тренер, искрено со Червар екипата ќе изгледаше многу подобро, барем знае да постави одбрана и да го ограничи противникот на 20 постигнати голови.
 
Член од
24 јуни 2016
Мислења
1.116
Поени од реакции
2.019
И нема да има, ако продужите вака со 0 победи ќе видите лш во наредниот живот..
Ete aj vie plasirajtese videte LS vo dogledno vreme obeletego obrazot.
Seriozni ste so komentari i tuka i po portali na fb? Citate zosto se gubi mestoto vo LS ili samo aj ke pisime za inaet ebave partali ebave
 
Член од
8 октомври 2015
Мислења
902
Поени од реакции
2.646
Ќе прошеташ низ сите села градој, ќе одложваш работи кои и не се баш за одложвање со цел да тргниш од 9ч рано рано во Каменица и да го ебиш цел ден, за на крајот да дојди работа за која нема поќе отстапка и е крајна линија, е во тој ист период се организира историско гостување на Чкембари, а ти по ниедена основа не смејш да одиш. Немам коментар. Старио, иста судбина делиме.
Поздрав до моите од НБ, КРИСТАЛНО чисто се гледате на тв:ROFLMAO:
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.054
Поени од реакции
7.822
Очајна е одбраната, немам видено ваква катастрофална одбрана, секој напад на противникот е зицер ситуација.
На толку фрлени пари, требало да се ангажира квалитетен тренер, искрено со Червар екипата ќе изгледаше многу подобро, барем знае да постави одбрана и да го ограничи противникот на 20 постигнати голови.
aj be ne zaebavaj kur ke izgledase protiv top 3-4 napad vo svetot se igra sho ochekuvate ne znam so ovie igrachi i ova e ekstra
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
1.075
Поени од реакции
1.736
И нема да има, ако продужите вака со 0 победи ќе видите лш во наредниот живот..
Ќираџијата се јави со мудра мисла. Кузнај колку време чекаше поволен момент да ја пишиш. Уживајте во моментот дури го имате циркузантот кој ви го води клубот, оти ако го снема и него тешко вас ќе биде. Без гајле нема зима за вас се дури непцето ви е подмачкано, киријата си течи.
 
Член од
2 август 2011
Мислења
1.156
Поени од реакции
1.400
Не можам да сватам како успеа управата со неколку глупи потези да уништи цела сезона.
1. Аматерски беше ептен да се надеваш на Јович и Шиндо во ЛШ.
2.Од кај го ископаја Пинки ја уништи втората екипа фали уште Фарук да го клат и скроз да не закопат.
3.Како то Бранко го оставија 2 месеци да води екипа во ЛШ со искуство од мултиесен, толу не се во можност да најдат тренер барем просечен.

Гледам вчера пола утакмица не личиме на екипа избрзани шутој не кординираност нешто налик на олстар натпревар играчи има екипа нема.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom