Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.357
Поени од реакции
25.051
Во моментов попаметно е да се испадне од ЛЕ и сите сили да се насочат во лигата пошо и онака сме десеткувани со повреди и уморни. Но сепак кај мене памет тешко функционира и победа над Јунајтед би била едно од ретките чуда што се случуваа оваа сезона.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.762
Поени од реакции
13.410
Значи се враќаме во времето кога Леонардо беше тренер, вечерва повторно ќе гледаме 4-2-фантазија. :D

Фантазија: Салемакерс, Круниќ, Хакан, Кастиљехо.:D
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.357
Поени од реакции
25.051
Лезбејката шпиц. Ова ни на фифа 20 не може да помине на beginner, но секако дека му верувам на ќелавиот Гвардиола. :coffee:

 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
Каде е Манџукич бе,планира ли човекот да изигра нешто.
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.673
Поени од реакции
2.725
Калабрија батето морал да се оперира заради повреда на менискус, операцијата утре. После оваа информација, рачунајте дека Калабрија ќе ја достигне овосезонската форма НИКАД. Чао рагаци, овој лик мислам дека со ова ќе заврши на чистилиштето просечни фудбалери сега и секогаш и за вечни векови.

Каква тактичка занимливост, Сали Кастиљехо ќе играл лажна 9ка :pos: Џими, ова ни Пеп братот не би го напраил чак. Се кладам во живот дека Саличе вечерва ќе биде појше на земја хоризонтално во грч и болка, отколку исправен како се движи или трча. Ако има уопште среќа и бикот Мегвајер да не му искрши 3 ребра и потколеница некаде до 22 минута од прво полувреме.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.762
Поени од реакции
13.410
Мојот омилен фудбалер сезонава.:place:
 
Последно уредено:

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.357
Поени од реакции
25.051
Калабрија батето морал да се оперира заради повреда на менискус, операцијата утре. После оваа информација, рачунајте дека Калабрија ќе ја достигне овосезонската форма НИКАД. Чао рагаци, овој лик мислам дека со ова ќе заврши на чистилиштето просечни фудбалери сега и секогаш и за вечни векови.

Каква тактичка занимливост, Сали Кастиљехо ќе играл лажна 9ка :pos: Џими, ова ни Пеп братот не би го напраил чак. Се кладам во живот дека Саличе вечерва ќе биде појше на земја хоризонтално во грч и болка, отколку исправен како се движи или трча. Ако има уопште среќа и бикот Мегвајер да не му искрши 3 ребра и потколеница некаде до 22 минута од прво полувреме.
Види го мистер Пиоли, 45 минути ме делат од пиење кратко еспресо во негова чест :D

Лезбејката е тотално бескорисен (два пати само успеа да падне да се чудиш :D ) ама затоа внук ми Кафуфу ги изора по десна страна.

Инаку многу ме изнервира Тео, два пати беше во позиција да подаде топка а тој одлучи да шутне. Мора да се превоспита на полувреме, кај го гледам лајно шатиран уште да ме нервира во напад.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.270
Поени од реакции
22.522
Дај ѕвоните му на Бобан по динамова линија нека го праша Мамиќ колку пари бара за Орсиќ.
@Saasko ти ова работа со контактите ја имаше.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.762
Поени од реакции
13.410
Па не, ако не дајте си сами гол подобро. :mad: :facepalm:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.244
Поени од реакции
8.316
Каков промашај е овој Меите. На незавршена сезона би го вратил од позајмица.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom