Фан клуб: Лос Анџелес Лејкерс!

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Abe kakva i da e situacijata ja kako fan ne se otkazuvam imam verba u COBE
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Mислиш КOBE :)

Што се однесува до Лејкерси, тоа е тоа толку им е капацитетот.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
betogrozdanov45 напиша:
Mислиш КOBE :)

Што се однесува до Лејкерси, тоа е тоа толку им е капацитетот.



Da de da pecatna greska
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
110-119 Феникс ин Лејкерс аут! Толку од Лејкерс оваа сезона...следната сезона со нови сили напред...

Не помогнаа ни 33 поени на Ламар Одом ниту 34 поени на Коби Брајант...до тимот на Феникс најуспешни беа Стадемаер со 24 поени и 16 скока поточно дабл дабл и Мерион со 26 поени и 10 скока...!
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Abe i toa so vikas sekogas ima sledna sezona
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Abe znam deka temava e za Lakers ama sega deka ispadnaa Lakers od play off koj vi e favorit ili za koj ste da tepa. Jas iskreno bi mi bilo kef Chikago da tepa zosto tie i uste eden dva tima se timovi za koi imam respekt
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Mlad_man напиша:
Abe znam deka temava e za Lakers ama sega deka ispadnaa koj vi e favorit ili za koj ste da tepa. Jas iskreno bi mi bilo kef Chikago da tepa zosto tie i uste eden dva tima se timovi za koi imam respekt
Хммм каде гледаш дека испадна кој ви е фаворит?
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Pa ispadnaa od play off neli feniks tepase
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
И ја коа следев НБА бев за Лејкерс сеага само така некој натпревар во цела сезона глеам, и реултати следам.Жалам за тоа што испаднаа повторно од Феникс тоа Неш ме нерира сеа.....и Бел.
Коби рулз
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Abe koga ke pocinja novata sezona
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
so slusam deka kobe ke si idel od L.A.ima nekoj detali za ova???
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Јас сум голем фан на Л.А. лејкерс, и колку што можев да разберам тоа за Коби е сега за сега шпекулација. Уштр е тој да си оди... и Лејкерс ке пропаднат. Им треба некое салам засилување.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Abe toj dade 3 izjavi. Vo prvata vikase deka saka da si ide. Vo vtorata go povlece mislenjeto i vo tretata se praese naudren deka toj ne gi dal ovie izjavi.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Mlad_man напиша:
Abe toj dade 3 izjavi. Vo prvata vikase deka saka da si ide. Vo vtorata go povlece mislenjeto i vo tretata se praese naudren deka toj ne gi dal ovie izjavi.
Dzish напиша:
Јас сум голем фан на Л.А. лејкерс, и колку што можев да разберам тоа за Коби е сега за сега шпекулација. Уштр е тој да си оди... и Лејкерс ке пропаднат. Им треба некое салам засилување.
Што се однесува до Коби сигурно си оди работата е што лејкер не сакаат да го пуштат, јас лично ја слушнав неговата изјава по телеф. кога рече дека не постои ништо што би ја променила неговата одлука тој да го напушти тимот од ЛА, но сепак немора одма да тагувате :) барем за играч од негова класа ќе земат 4-5 солидни играчи, ама многу ќе изгубат тоа е работата
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Не бе нема да го даваат уверен сум.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom