Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
Стварно глуп пораз днска од Теодо, ако овакој планирав да играв далеко ќе догурамо... Рос направија трипл - дабл (23 поена, 11 асистенције, 10 скока) па ајде тој нека биде утеха. Андрејевиќ стандардно 18 поена, од други ништо.
 
Член од
24 февруари 2015
Мислења
51
Поени од реакции
48
Примети дека или Пипе или капитенчина наша бесва цело време у игру.Можда затој Ацо е намаван, не е сакаја цело време да има кумановско дете на паркет, а он'ј наш преЦедник баш тој га е тераја. Како и да е, можда немамо игру, ама затој имамо састав за две добри петорке.Кој плаќа бре тој све, од куде паре?
 
Член од
19 август 2020
Мислења
34
Поени од реакции
10
Acu su ga namavale zasto ne mozese uprava da mu se mesa za vreme
Za utakmicee koga da pusti koga da ne pustii zatoj ga namavale a kude vlatceta moze da se mesaa upravaa
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.518
Поени од реакции
16.219
Ja кажа бе дечки трењер едноставно не га бива. Не знам кој кажа да му се даде време, ово оно. Али полоши од трењера су крсто квази директор и спејко балканска старлет звезда. Прв слободно нек се врати и на Максу нека му га дудла, а овј друг нек иде по задруге, парови, марови и тако даље. Едноставно Монти Пајтон направива од клуб мењав појачања како да смо црвеназвездафмпилрдивателеком мајку му. Да ти се серу у живот, ке плачемо по војку пијану свињу...
 
Член од
19 август 2020
Мислења
34
Поени од реакции
10

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.518
Поени од реакции
16.219
Виде куде Мемиша и не мога да ми текне кој е. Бог да му душу прости, бија тешко болан и подугачко време. Жално е млад дечко, нека почива у мир.
 
Член од
24 февруари 2015
Мислења
51
Поени од реакции
48
Миса у Црн Дрим, Синадиновиќ дошја за да си отиде, Црниќ од најбољега стрелца, с'га не игра, Цветковски и Глигоројевиќ такоѓе. Овој како у реално шоу.Имамо довољно играчи и ФК Куманово да га покриемо
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.283
Поени од реакции
1.732
Сме ви ја дупнале главата денес 38 разлика :D
 
Последно уредено:
Член од
19 август 2020
Мислења
34
Поени од реакции
10
Ahh do kude ga dogurava klubb ga upropastivaaa Ako ne mozev da ga vodiv klub nek si dadev ostavkuu a ovoj trenejer odmaa ostavkuu da sii dade ne ga biva za kurrrrr
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.518
Поени од реакции
16.219
Нек доведев крсто и спејко још едн тим. Трењер нек се слика за инстаграм. Срамота што направива од клуб.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom