Фан Клуб: Шпанија

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
^ Се собрале Каталонците... Тоа им е некоја ептен селачка игра, плус алкохолот... толку им треба. Примети го Фабрегас као се брише од грбот на Пиќе, и потоа му дошепнува да го плукне тренерот. Деца :) ... Иначе најблиски во Африка биле токму овие четворица + Чави, а особено Пиќе и Фабрегас. Затоа и Пиќе е еден од најгласните за можниот трансфер на Фабрегас.


bff :wub:

[video]http://nl.tinypic.com/player.php?v=izvtqf&s=3[/video]

Piquechu и алкохолот 2 дел.

Не се брише од Валдес?
Пиќе и Цеск од кога знам се добри пријатели,ваљда овој кога бил во Јунајтед биле доста блиски.
Пиќе ако е еден од најгласните,тогаш шо да кажеме за Чави,Пујол,Иниеста?Секој втор ден даваат изјави,а од Пиќе само еднаш изјави/како и скоро цел тим од Барса:)) ама тие тројцата се издвојуваат.
 
B

boki10messi

Гостин






Можеби е спонзоруша, ама (скоро) совршена е. :sekss:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ова е иначе парагвајката Лариса Рикелме...изгледа не му било потребно да дава изјави како ''парагвај ако стани шампион'' па да се соблечи гола:smir:
 
B

boki10messi

Гостин
Девојката изгледа е ептен bitch или и е многу топло. Рекордно време со облека и е 2 часа, повеќе е гола отколку облечена. :drk:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Вечерва против препородената Аргентина...дали ќе ја продолжиме низата победи останува да видиме?
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
^ Нашиот ќе биде оној истиот како и пред 4 дена.А Аргентинскиот со доста промени видиго во нивниот фан клуб.
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
^
Probable Spain Lineup: Casillas; Ramos, Marchena, Pique, Capdevila; Busquets, Alonso, Xavi; Iniesta, Villa, and Torres.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Сепак без Касиљас и неколку првотимци тешко да ја запреш Аргентина која мора да се покаже и сега мисли дека е во облаци.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Иде Валдес,е сега нема да примат гол:tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom