Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 јануари 2011
Мислења
26
Поени од реакции
4
Cekajte prvo zboruvajte za GOLEMIOT DEN STO GO CEKAME vo NEDELA....KE BIDE SPEKTAKOLARNO....KE VIDITE SHOW STO NE STE GO VIDELE NIKOGAS VO MAKEDONIJA...mozebi negde vo balkan ste videle ama ovde :nenene:

Ina4e za mene ja sakam da ni padne partizan da gi jademe zivi Grobarite
Jas kolku sto znam utakmicata se igra u sabota???
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Ако играме во сабота тогаш тетекс ќе игра во Боговиње или Брвеница.Но денеска управата на клубот испратила барање до ФФМ за да натпреварот се игра во недела.
 
Член од
8 јануари 2011
Мислења
26
Поени од реакции
4
Nedela bi bilo super... Mnogu pogolema brojka ke imame na tribinite..
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Најверојатно логото ќе биде модифицирано и ќе изгледа вака:

LOGO E RE.jpg
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
^
epa mora :toe:

Ina4e tetovo e boena celo Crveno Crno ...Na sekoe mesto se zboruva za sabota....Goelma euforija pred utakmicata .... Siguren sum deka ne ste imale moznost da gledate takva atmosfera vo nashata drzava...

ako nekoj nema muda da doaga vo stadion moze da gleda od www.telajmi.com .... !

nisto nema da kazuvam za organizacijata ke vidite sami !!
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Vecerva bevme vo Tetovo Skopje - Cair - Svercerat :smir:
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
а и вечерва видов интересни знаменциња за веење. Една страна знакот на ДУИ од друга балисти. кој кого спонзорира ?
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
а и вечерва видов интересни знаменциња за веење. Една страна знакот на ДУИ од друга балисти. кој кого спонзорира ?
Хаха кого се обидуваш да лажеш бе...ајде иди дркај на вашата партија со кои седнавте на маса!
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
момче не ми отварај уста сеа. имавте распад у групата ради поделеност на дпа и дуи ,и не глуми лудило... ми дошло мене до форум да лжем за знаменциња. у мелоди седев , деца ги вееја.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
момче не ми отварај уста сеа. имавте распад у групата ради поделеност на дпа и дуи ,и не глуми лудило... ми дошло мене до форум да лжем за знаменциња. у мелоди седев , деца ги вееја.
Распад во групата заради политиката никогаш немало.Имаше некои други проблеми.Сега има избори зошто нема поделеност бе??

А тоа деца можеле и руското знаме да го држат,туку дали виде некој член на нашата група да го прави ова или пак нашата управа да седне со нив на маса.

Ајде да оставиме политика настрана...


Уште еден ден и фештата може да започне...ќе биде лудооо....

Денеска низ центарот на градот можеа да се видат неколку пароли за саботната фешта.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom