Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
ne mu replicirajte na kopileto :mad:

AJMOOOOOO UTRE SITE NA STADION , DA GI GAZIME KRATOVSKITE PI4KI ..

Sileks - Shkendija 1:1
Shkendija - Sileks 3:0
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.828
Поени од реакции
82.921
mater im ebavme i ovoj pat,sekoj den koleme ovde.Se puka od na den.Ama tebe na naj mizeren nacin bi te namacil,da ne se mucam vise citajki te
Да, да знам, па нели по приватни пораки ми пиша дека куршум ќе си ми свирнел.
Ќе можеш све тоа да го спроведеш на дело, ако дај боже, организираат наскоро Кајгана собиранка.
 
B

Beck's

Гостин
Да, да знам, па нели по приватни пораки ми пиша дека куршум ќе си ми свирнел.
Ќе можеш све тоа да го спроведеш на дело, ако дај боже, организираат наскоро Кајгана собиранка.
najdi porakata ovde javno prikazi ja more smotan,so lazes nelicemeren nieden...
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.828
Поени од реакции
82.921
najdi porakata ovde javno prikazi ja more smotan,so lazes nelicemeren nieden...
да сум ја прикажал пораката кај што се закануваш со куршум?
:pos2:
па ене ти три поста поста погоре - тука јавно ми се закани :smeshko:

Иначе не можат изгледа старите пораки со репутациите да се видат, само последните петнаесет. Ако можеше ќе ти постував, тогаш кога ми го пиша тоа, ти беше Tetova. Ќе прашам у администрација дали некако може.

како и да е... Смешно е стварно да ми бараш да докажам нешто што јавно го правиш само малку поназад

--- надополнето ---

Еве:
mater im ebavme i ovoj pat,sekoj den koleme ovde.Se puka od na den.Ama tebe na naj mizeren nacin bi te namacil,da ne se mucam vise citajki te
Очигледно Јас сум повластен, мене поише внимание ќе ми посветиш, другите само ќе ги заколете...:pos2:
 
B

Beck's

Гостин
да сум ја прикажал пораката кај што се закануваш со куршум?
:pos2:
па ене ти три поста поста погоре - тука јавно ми се закани :smeshko:

Иначе не можат изгледа старите пораки со репутациите да се видат, само последните петнаесет. Ако можеше ќе ти постував, тогаш кога ми го пиша тоа, ти беше Tetova. Ќе прашам у администрација дали некако може.

како и да е... Смешно е стварно да ми бараш да докажам нешто што јавно го правиш само малку поназад

--- надополнето ---

Еве:

Очигледно Јас сум повластен, мене поише внимание ќе ми посветиш, другите само ќе ги заколете...:pos2:
pa kako da ne mi ides u nervi koa ispagas najgolem debil na forumot.So kur mesas na FUDBALSKI fan club bezveza muabeti,dojdi u Tetovo poso siguren sum deka ne si bil,da vidis kako se zivee ovde.Ako tolku te boli za makedoncite ovde dojdi brani gi
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Аман бе..не му реплицирајте на "попот"...
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
ajmo utre ideme na pobeda za narednata pobeda...i da ide sve kako sto treba do kraj na prvenstvoto
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Metalurg tepase no treba da kazem od Skopje se iznamacil utre so edna pobeda povtorno ce im begame 7boda.No narednoto kolo igrame protiv Skopje tie ce igraa i za borba za opstanok isto taka i da im napraa usluga na brakata ce bide tesko.I nekoj sto znae povece za Berisha slusnav deka dobil fraktura na nosot iako imame za zamena no me interesira
 
B

Beck's

Гостин
Metalurg tepase no treba da kazem od Skopje se iznamacil utre so edna pobeda povtorno ce im begame 7boda.No narednoto kolo igrame protiv Skopje tie ce igraa i za borba za opstanok isto taka i da im napraa usluga na brakata ce bide tesko.I nekoj sto znae povece za Berisha slusnav deka dobil fraktura na nosot iako imame za zamena no me interesira
tocno fraktura na nosot ima,ama utre ke igra SO MASKA :tv:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Супер видео! На крај Додо легендата!

 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
Супер видео! На крај Додо легендата!

uff :D kakva Atmofera samo napraivme lele :D ii posle pisuvat ova ona UZIVAJTE :D RED BLACK ARMY -- BALLISTET

--- надополнето ---

Eve uste edno Super VIDEO :D


P.S. utre site vo STADION , ZIVEEME ZA SHKENDIJA <3

SAMPIONI
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
^ Токму оваа видео што го постираше ти сакав сега да го постирам.

Едноставно прекрасно видео...не е за навивањето туку има многу важни моменти од играта...СУПЕР....гледајте го!
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Super se 2videa
Deneska ce igrame bes Hasni,Cuculi poradi povreda namoza da igraa Elmazovski nema da igra poradi kartoni i Nicitovic mozno e da neigra
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom