Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Есјен не смеете да го пуштите
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
И денеска не читам никаде за новиот менаџер на Челзи осеќам на крајта ке дојде Катанец:pos2::pos2::pos2:


Трансфер период почна нии оште менаџер немаме:tapp::tapp:
 
Член од
23 април 2008
Мислења
457
Поени од реакции
4
абе кај брзаш толку? знаеш колку таленти ке испаднат сега на еуро 2008? а кога можеше челзи со еден грант да иде у финале лш, засо да не и со некој просечен тренер? на кој клуб беше Шустер тренер пред да дојде у реал, а? на херта?
 
В

Вори

Гостин
Ne se nervirajte samo skeluacii.Essien nema sansi da si zamine od CHelsea,Mourinho moze samo da sonuva za nego.Aman be veke ova so trenerive me polude,neka se zavrsi pobrzo!!!
 
Член од
1 јуни 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
Abe kako i da e Chelsea slednata sezona koi da go napusti ke sklopi dobar kompetitavine tim i za nekoja godina moze i slednata pak da se najde vo finaleto na Ligata na sampionite i da go osvoi konecno trofejot so Abramovic tolku mn go posakuva :pehar::icon_bigg
 
В

Вори

Гостин
Trener posle se treba da bide Skolari.Da mu dade treba Abramovic sansa pa da se dokaze,i ne e los covekot.Ima osvoeno Svtesko prvenstvo so Brazil.Pa.....
 
F

fantomX

Гостин
http://www.tribalfootball.com/article.php?id=95979

Chelsea to wait until after Euros to name new manager

изгледа убаво ќе се начекаме...ама и дека сколари е фаворит!
Нека се чека и Олимпијадата да заврши... Можи и од таму че се најди тренер и играчи...:tapp::tapp::tapp:
Стварно не разбирам шо се чека! Изгледа и играчи че се зема по Европското, некои шо че изигра убо таму, а поле цела сезона дрва че бида!!!!!!! Не можи вака ебаго!!!!!!!!!!!!!!
 
В

Вори

Гостин
Ova stvarno pocna da me nervira.Se soglasuvam so Fantom ke zememe nekoi igraci koi bile dobri na EP a posle ke bidat drva.Zatoa treba odma trener da najdeme.ODMA!!!!!
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Ova stvarno pocna da me nervira.Se soglasuvam so Fantom ke zememe nekoi igraci koi bile dobri na EP a posle ke bidat drva.Zatoa treba odma trener da najdeme.ODMA!!!!!


Да му се јавам на Абрамович да му пренесам:pos:
Иначе стварно не знам шо се чека оште??И јас се нервирам не само ти
 
F

fantomX

Гостин
Ova stvarno pocna da me nervira.Se soglasuvam so Fantom ke zememe nekoi igraci koi bile dobri na EP a posle ke bidat drva.Zatoa treba odma trener da najdeme.ODMA!!!!!
Уште полошо, и многу пари че се фрлат на нив оти убо изиграле на првенството:tapp:
Море ни треба една уба реконструкција, ко во Реал....
 
Член од
23 април 2008
Мислења
457
Поени од реакции
4
леле стварно, шо к** чекат бе? ц ц ц ц!!ајде бе нека дојде липи
абе ми треба реконструкција ама како шо нема да бидат уиграни новите..
значи сега немаме никаков тренер!! бре бре, и ако не најдат?
ај да не се нервираме
 

bojann1

desmosedici rr
Член од
7 ноември 2007
Мислења
1.234
Поени од реакции
41
Мислам дека го чекаат Филипе Сколари и затоа ќе го објават полсе ЕВРО, малку е лошо бидејќи нема да знаете кој играчи да ги купите а како што трганале сите екипи можно е да се пропуштат неколку квалитетни
 
В

Вори

Гостин
Sega golemite klubovi ke gi soberat jakite i talentirani igraci,a Chelsea ke ceka posle EP,budala rabota .Ufffff
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom