Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
3 декември 2008
Мислења
30
Поени од реакции
0
VIA BANDATA CELA a znae daa,nisto ne mu bega.daj da te predlozime na emil pomosnik da mu bidis,ima korisni raboti da izvlece od tebe:kesa:
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
e sega i ti,ne im davaa da sutnat.Sofkovski najmalku 5 pati a i Stojanovski nekolku pati bea skroz sami,ama nema veze,koa ne ode ,ne ode,ili u Bitola mozebi Pelister epten dobro gi cuvase na Feni pa zatoa imaa los sut.Tuku aj ,prvenstvoto e pred nas,ke vides deka ke ima mnogu izednaceni utakmici
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
e sega i ti,ne im davaa da sutnat.Sofkovski najmalku 5 pati a i Stojanovski nekolku pati bea skroz sami,ama nema veze,koa ne ode ,ne ode,ili u Bitola mozebi Pelister epten dobro gi cuvase na Feni pa zatoa imaa los sut.Tuku aj ,prvenstvoto e pred nas,ke vides deka ke ima mnogu izednaceni utakmici
ja sum za ubavi utakmici isto.deneska bese show.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
malku da te ispravam atanase ako moze,nema da se lutis neli.od feni nikoj ne si ode ako ne mu recat.taka bese i so macka ,ako po vesnicite imase drugi izjavi.a od feni nikoj ne si ode zatoa so uste nema takva budala so ce si ode sam koa se so mu e obecano do 10ti u mesecot mu e isplateno.a citas i ti naokolu kako bez pari igraat po drugite klubovi i po dva tri meseci.:smir:
Па да тоа и јас сакав да го кажам.Да си замине=на разделба а не спомнав причини.Сепак Димитровски излезе голем педер.Се лечеше тука го лечевме шо с вика и но на крајот ојде за друг...
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
prifakas odma a,ne me cude:uvo:
neli znajs ti oti ja rovaram sest meseci za toa.pitaj go barcelona,koa ce se ukluce.samo ce treba za vcera so obeca da se izvinis,koa ce se ukluce da ti objasne.:vozbud::vozbud::vozbud:

so i falese deneska na utakmicata,neli bese ubava.so ne te bendisa?
znajs li ti so znaci zborot show (sou).i koga se upotrebue tia zbor?po so zakluci ti deka mene nesto ne me bendisa?
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Фени има фора од 3000 евра по заминувањето на Димитровски.Би требало да се оде на странец на зимо.Еден кошаркар и евентуално доколку некој замине да се донесат двајца.Ништо повеќе
da se donese uste eden dobar centar i krilen centar za da ima zameni ali pred se da se donese nekoj kvaliteten trener zatoa sto ovaka ne odi moze vo makedonija e dobro no za vo evropa sme mnogu slabi vaka morame da se podobruvame.
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
koj e be tia barcelona,goran a? :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
so da mi objasne tia barcelona i za so da se izvinam?
dete,slusaj sea nesto za posledno da ti kazam.ako mislis deka si nogu interesen ne si,oti so via tvojte gluposti so ti mislis deka se ladis,ti gi cita cela makedonija,i posle zaradi vakvi dizelasi kaa tebe site u ist kos ne stavat i samo na niva ne pracat i od seljo ne ne siminjat.ako tebe ti e ubavo da te vikat seljo,teraj.
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
30
Поени од реакции
0
dete,slusaj sea nesto za posledno da ti kazam.ako mislis deka si nogu interesen ne si,oti so via tvojte gluposti so ti mislis deka se ladis,ti gi cita cela makedonija,i posle zaradi vakvi dizelasi kaa tebe site u ist kos ne stavat i samo na niva ne pracat i od seljo ne ne siminjat.ako tebe ti e ubavo da te vikat seljo,teraj.

ne mi e jasno samo so ima vrska voa so go pisis so prethodniot post.ja ti pisam za so da se izvinam ti so pisis


bog da cuva:pop::pop::pop:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
ne mi e jasno samo so ima vrska voa so go pisis so prethodniot post.ja ti pisam za so da se izvinam ti so pisis


bog da cuva:pop::pop::pop:
zatoa i ti pisam deka si dizelas.vrati se nazad vcera so pisese i ce vidis so.i ne e bitno na kraj kraevi,a bog da cuva i via kandilata,aj da ne ti kazuam sega za kaj da gi cuvas.:nenene:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Па да тоа и јас сакав да го кажам.Да си замине=на разделба а не спомнав причини.Сепак Димитровски излезе голем педер.Се лечеше тука го лечевме шо с вика и но на крајот ојде за друг...
dobro,pa sega profesionalci se oni neli.:smir:

zatoa i ti pisam deka si dizelas.vrati se nazad vcera so pisese i ce vidis so.i ne e bitno na kraj kraevi,a bog da cuva i via kandilata,aj da ne ti kazuam sega za kaj da gi cuvas.:nenene:[/quo

neli ti e glupo samo ti tuka u 3 saat da dremis i na site da mu vrakas,nemas popametna rabota a?greota si:tapp::tapp::tapp::tapp:
ja si rabotam,i u medjuvreme si pisam da mi pomine vremeto.ela ti pa kazi mi so da rabotam,popametno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom