Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
17 декември 2007
Мислења
7
Поени од реакции
0
KAKO I DA ZBORUVATE SO I DA VIKATE FENII E PRV VAA GODINA U MAKEDONIJA DZABEE :D:D:D
 
Член од
9 август 2007
Мислења
105
Поени од реакции
4
Еј мислам дека сепак сме најдобри и еден голем поздрав до навивачите на МЗТ како се викаат Аеродром Фамили со ги е*ам :pos: и со себе си се нарекуваат дека се многу голема навивачка група со се и сешто, па кај беше тоа ваше навивање 2 3 реченици главата тапан ми а направите а со викате ХИј Хај МЗТ да ви е*ам и МЗТ и тоа Аеродром , а ни да си а запејме Да даде господ пак да се врати 1963 :eek:lee:
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
taka e!!!

Еј мислам дека сепак сме најдобри и еден голем поздрав до навивачите на МЗТ како се викаат Аеродром Фамили со ги е*ам :pos: и со себе си се нарекуваат дека се многу голема навивачка група со се и сешто, па кај беше тоа ваше навивање 2 3 реченици главата тапан ми а направите а со викате ХИј Хај МЗТ да ви е*ам и МЗТ и тоа Аеродром , а ни да си а запејме Да даде господ пак да се врати 1963 :eek:lee:
Taka e bratu da e*ame mamamu pepel gi napravime tamu a ti koj si? bese li so nas?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
A vie da se videte kakvi bevte na krajot od natprevarot zaboravivme maramcinja da vi dadime ke izvinite :):) :pos2: :pos2: :pos2:
Ние бар не сме ретардирани, фала Богу. Срамно беше тоа какви луѓе донесовте на гостовањем, да се степавме, ке не фатеше грев ако ги удревме....и да...ние не бевме тажни, ние бевме нервозни од случувањата во клубот и преземаме чекори како навивачка група да не си се случи тоа штио ви се случи вас, да гледаме прва лига кошарка често колку што се појавува Халеевата комета
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
88
Поени од реакции
4
he

Ние бар не сме ретардирани, фала Богу. Срамно беше тоа какви луѓе донесовте на гостовањем, да се степавме, ке не фатеше грев ако ги удревме....и да...ние не бевме тажни, ние бевме нервозни од случувањата во клубот и преземаме чекори како навивачка група да не си се случи тоа штио ви се случи вас, да гледаме прва лига кошарка често колку што се појавува Халеевата комета
A BE BRATU NE BEVME POLNIOT SOSTAV OVA TAKA BEVME KOLKU DA NE SME BEZ IC DECKITE KAKVI SE TAKVI SE A KAJ VAS STO E TOA DETSKA GRADINKA OD TAMU LI GI ZEMATE ILI OD ZABAVACETO I AJDE KE NAVIVAME C C C C A ZA KOTEK AKO BESE RABOTATA 1 NAS 4 VASI VIE OD DALECINSKOTO POTESKO AKO IMATE DIGNATO JA K*ROT GO SECAM :pos2: :pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
A BE BRATU NE BEVME POLNIOT SOSTAV OVA TAKA BEVME KOLKU DA NE SME BEZ IC DECKITE KAKVI SE TAKVI SE A KAJ VAS STO E TOA DETSKA GRADINKA OD TAMU LI GI ZEMATE ILI OD ZABAVACETO I AJDE KE NAVIVAME C C C C A ZA KOTEK AKO BESE RABOTATA 1 NAS 4 VASI VIE OD DALECINSKOTO POTESKO AKO IMATE DIGNATO JA K*ROT GO SECAM :pos2: :pos2:
Лесно е да збориш со 200 желки да те чуваат....а за потешко....сестра ти
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Генто, Радикал, Лозари - нема да ми е гајле кој почнал.

Приберете се.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
A BE BRATU NE BEVME POLNIOT SOSTAV OVA TAKA BEVME KOLKU DA NE SME BEZ IC DECKITE KAKVI SE TAKVI SE A KAJ VAS STO E TOA DETSKA GRADINKA OD TAMU LI GI ZEMATE ILI OD ZABAVACETO I AJDE KE NAVIVAME C C C C A ZA KOTEK AKO BESE RABOTATA 1 NAS 4 VASI VIE OD DALECINSKOTO POTESKO AKO IMATE DIGNATO JA K*ROT GO SECAM :pos2: :pos2:
Koj poln sostav go imate vie be,sose redari vo kavadarci ste 30 dusi,alooooooo sramota ste vie lozari za navivackite grupi vo Makedonija,nie dalecinsko digame ama vie so kopacite opasni ste:).Citaj te po drugite forumi da vidite kaj e najopasno da se naviva.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom