Фан Клуб : Фени Индустри

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Море заеби тоа, МТВ а снема, еден ветар појак и замина трасата :lut:
Не ни помислив на тоа(го едитирав постот)....ништо чудно ако и такво нешто се случе:nesvest::duel::sekss::tapp::drk::uvo::toe:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Сеа дошла :)

Инаку да ви се пофалам моментално гледам утакмица од пред 12 години, КК Куманово - ОРКА, тоа биле времиња.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Сеа дошла :)

Инаку да ви се пофалам моментално гледам утакмица од пред 12 години, КК Куманово - ОРКА, тоа биле времиња.
Шо џабе глеаш...сезоната лани ке ја памтите цел живот таа само историска ке ви остане...а ние имаме многу да зборуваме за кошарка....
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Шо џабе глеаш...сезоната лани ке ја памтите цел живот таа само историска ке ви остане...а ние имаме многу да зборуваме за кошарка....
Џабе сигурно не е... и да ќе ја паметиме сезоната лани за навек, и оваа ќе ја паметиме уште долго време, и таа по неа :helou:

Вие гледам колку имате да зборувате за кошарка, кога да отворам тоа фан клубот се за кошаркарски муабети се дискутира благодарение на богатата ви историја :tv:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Forbidden

You don't have permission to access /redirect/redirect.htm on this server.
Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny2 with Suhosin-Patch Server at zulu.mk Port 80


Излгеда и тоа не постои:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
:toe:
Кај мене може да се гледа и МТВ на зулу , кај вас неможе ?
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Треба директно преку зули.мк да уклучиш, не дава директно на даден канал да влезиш.

Инаку има мтв моментално, така да уживајте си.

П.C. Леле Чемата каков е на 17 години :vozbud:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Џабе сигурно не е... и да ќе ја паметиме сезоната лани за навек, и оваа ќе ја паметиме уште долго време, и таа по неа :helou:

Вие гледам колку имате да зборувате за кошарка, кога да отворам тоа фан клубот се за кошаркарски муабети се дискутира благодарение на богатата ви историја :tv:
Незнам јас тоа да не плачете оваа...а наредната ке бидете како карпош соколи што беа...гарантирам...железната индустрија е во стагнирање и нема производство...татко ми е надзорник во металските индустрии изнае баш точно како стојат работите...затоа...ке ви кажеме (како што викавте баш вие) збогум фени
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Млекси, татко ти за МЗТ навива?:vozbud::tv:

Инаку како шо знам, на никелот цената му е рипната.

Збогум Фени.:pred::pred:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Млекси, татко ти за МЗТ навива?:vozbud::tv:

Инаку како шо знам, на никелот цената му е рипната.

Збогум Фени.:pred::pred:
Ама нема кој да го купи
бај д веј татко ми не е у металски завод тито....тоа само на шахти го пишува денес
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Значи и дефинитивно, ЗБОГУМ ФЕНИ:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom