Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
јас сварно ама сварно не ми се верува што гледам......:ija::ija::ija:
Moре шо е воа у пизду метерина кој играе Димето и Снупи ли ц ц ц:vozbud: воа го нема ни у Тунгузија бе даа абе Карпош помалце изгубија од Работнички одколку ни ц ц:tapp:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
оф ја неможам да го гледам воа....а вие од цпб може слободно да се драпате оти воа не да е за драпање....јас ке останам така....ке примам резил...((((
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
оф ја неможам да го гледам воа....а вие од цпб може слободно да се драпате оти воа не да е за драпање....јас ке останам така....ке примам резил...((((
38 разлика :vozbud: нека си ебат мајката воа не е можно:nesum:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
оф ја неможам да го гледам воа....а вие од цпб може слободно да се драпате оти воа не да е за драпање....јас ке останам така....ке примам резил...((((
Нема да ве драпаме немај гајле.Мислам дека е жално да го правиме тоа.:wink:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
лее намаливме луге!!финалето ни се насмевнува:.....:kesa:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Воа се вика ни го натр‘а газот, за пеза сме шо би рекол Заев :pos:

Ај ај, не се разочарујте, ќе му вратиме у првенството :raz:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Епа без прековиќ бошњак мираковски резултато е тиа :toe:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Емил за селектор на Македонија !:kesa:

Епа без прековиќ бошњак мираковски резултато е тиа :toe:
Резултато е тиа?Што бе резултатот е тиа,во еден момент губевте и 40 разлика,зарем толку е слаб ФЕНИ ?Да губи по 40 разлика,дај не заебавај.:nesum:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Емил за селектор на Македонија !:kesa:


Резултато е тиа?Што бе резултатот е тиа,во еден момент губевте и 40 разлика,зарем толку е слаб ФЕНИ ?Да губи по 40 разлика,дај не заебавај.:nesum:
Шо ти е Емил крив ако играчите не дадат се од себе у секој втор пост емил...емил го изедите човекот али губе сеа таа е секој има лоши денови работнички како губеше од пелистер?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Емил за селектор на Македонија !:kesa:


Резултато е тиа?Што бе резултатот е тиа,во еден момент губевте и 40 разлика,зарем толку е слаб ФЕНИ ?Да губи по 40 разлика,дај не заебавај.:nesum:
Сеа ќе ме натераш да те отерам у пизду матер сварно ти кажуам ако си ми пријател ќе ти ги наврам врвците комуњарски.:tapp:
Кој фактори си ти па да ни се подсмеваш глеај си АБА у втора лига и дрви го на Зоран Зец на татко ти другарот и не замарај на наш фан клуб ако имаш нешто паметно да кажуваш арно ако не ај у партија со татко ти и договарајте со чичо Зоки сеа 10 милиона како да лапнете.
БТВ.Немој некој Рајко да го обвинуе он е најмалку крив за воа.:wink:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ништо не е поразов!
Само напред ФЕНИ, да си ја освоиме лигата и да не се замараме. Уште пред утакмица се знаеше дека Работнички ќе тепа, ама никој не очекуваше волку висока победа на Работнички, тоа е.
Овој пораз ќе не направи дупла посилни и ќе Работнички во сабота ќе зажалат што не тепале со волку голема разлика.
Рајко не е ништо крив, напротив, најдобар тренер е во Македонија!

Напред ФЕНИ, ти си шампион!
:oeoeoe::oeoeoe::pehar::pehar::oeoeoe::oeoeoe:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ништо не е поразов!
Само напред ФЕНИ, да си ја освоиме лигата и да не се замараме. Уште пред утакмица се знаеше дека Работнички ќе тепа, ама никој не очекуваше волку висока победа, тоа е.
Овој пораз ќе не направи дупла посилни и ќе Фершпед во сабота ќе зажалат што не тепале со волку голема разлика.
Напред ФЕНИ, ти си шампион!
:oeoeoe::oeoeoe::pehar::pehar::oeoeoe::oeoeoe:
Секоја чест за Контрата алал да ти е дааа :eek:lee::eek:lee:
Јас му давам подршка на цел тим у сабота ќе му вратиме бидете сигурни и тоа во сред Скопје немој некој да плука по одредени личности големе е успехот со учеството на еден ваков настан изгубиме изгубиме и тоа е дел од спортот главите горе и одиме напред.:smir:


Кавадарци е со вас вие сте наши херои!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom