Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Се знае како ќе ви изгледа тмот сеа?/ сепак мислам дека со работнички ќе водите тесна битка
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Освен Оризот и Китот друг никој не побарал исписница за Дончо и за Браун ќе се прават големи напори да се задржат и да се донесе некој поефтин добар играч тоа е тоа сеа за сеа ново нешто очекувајте во текот на идните денови најверојатно ќе испадне некоја исписница.:helou:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Освен Оризот и Китот друг никој не побарал исписница за Дончо и за Браун ќе се прават големи напори да се задржат и да се донесе некој поефтин добар играч тоа е тоа сеа за сеа ново нешто очекувајте во текот на идните денови најверојатно ќе испадне некоја исписница.:helou:
Може Гојниќ од пелистер ке го замени местото на Китот дој е добар играч многу подобар од Китот а другите пари ке се поделат некако на Кол и на Талик а така ке бидеме уште подобар состав добар е овој Гојниќ
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ја викам Аца Пауновиќ да го земат пак, мислам дека ќе ви текне на него, една голема ќелавица шо игрееше кај нас пред 2 сезони, тогаш јес да беме малку отепани ама он најдобар ни беше, а и веруам дека нема да сака повеќе од 1500 евра.
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
449
Поени од реакции
16
Да да добар играч е пауновик се секавам имаше добри моменти ама коа како
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Може Гојниќ од пелистер ке го замени местото на Китот дој е добар играч многу подобар од Китот а другите пари ке се поделат некако на Кол и на Талик а така ке бидеме уште подобар состав добар е овој Гојниќ
Jaс како што разбрав Гојниќ не бил на листата желби на Фени туку човекот пробувал да набилда цена односно сам пушта муабети дека Фени го бара барем јас така разбрав али Гојниќ од Китот дека е подобар е подобар несомнено али сега сне тенки на позиција 2 оти Оризот си замина таму требе да зејме некое србинче опасно за мали парички и евентуално Гојниќ ќе бидеме според мене далеку подобри од предходно.:helou:
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
89
Поени од реакции
1
abe so maler e toa sokolov mame mu e**m negovo.kaj otidi se si eba majkata.lani u strumica otidi-strumica se raspadna, vaa godina kaj nas dojdi-ni pocname da se raspagame.ne e covek u timot da go zeme :toe::toe::toe:
 
Z

ziko bt

Гостин
Jaс како што разбрав Гојниќ не бил на листата желби на Фени туку човекот пробувал да набилда цена односно сам пушта муабети дека Фени го бара барем јас така разбрав али Гојниќ од Китот дека е подобар е подобар несомнено али сега сне тенки на позиција 2 оти Оризот си замина таму требе да зејме некое србинче опасно за мали парички и евентуално Гојниќ ќе бидеме според мене далеку подобри од предходно.:helou:
za gojnik kazvaja deka ke odi feni ama pelister ke mu dael ispisnica samo ako zamine da igra vo stranstvo a ako milo za mak liga ne go pustale
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
za gojnik kazvaja deka ke odi feni ama pelister ke mu dael ispisnica samo ako zamine da igra vo stranstvo a ako milo za mak liga ne go pustale
Гојниќ нема договор повеќе со Пелистер му истече па така да тој може слободно да оде кај сака Пелистер нема никакви права на него повеќе а јас вчера кажав самиот дека Фени не го бара Гојниќ туку самиот играч наводно си ја кревал цената за ако веќе евентуално оде во некој друг клуб да може да калкулира со тоа како еве наводно мене ме бара шампионот и таму ми даваат повеќе пари и таму би одел инаку тој има понуда и од Украина па така да ќе видиме али ако мене би ме прашале јас би се сложил да дојде во Фени ем ефтин играч ем добар пред се поентер добар е.:helou:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Петок и Сабота предновогодишна забава во Клуб Лозари
Алхохол:
Ракија
Вино
Пиво
Мезе:
Шведска маса (кашкавал,шунка,компир салата,зелка и др)
Топла атмосфера
Гостите ке ги забавува мп3-то на тацот :vozbud::pos2::pos2::pos2::pos2:
:pijan: :party1: :cug: :party3:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom