Фан Клуб : Фени Индустри

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
воџо, ке ме земите ли мене каа ке ги тепаме Ф.А... Баш сакам да ги видам шо фајтери се:kesa::kesa:
абе јас кко што слушнав ти си бил син на чак норис...тебе сам ке те пуштат и лом ке ги напраиш...автобусите лом може и пешки ке си идат накај скопје...да ми го поздравиш многу чаки и да му кажеш да ми помине некој ден на кафе...морам јас да поразговарам со него а не дај боже и он да дојде со вас..слушнав у кавадарци се преселил
 
Член од
28 ноември 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
абе јас кко што слушнав ти си бил син на чак норис...тебе сам ке те пуштат и лом ке ги напраиш...автобусите лом може и пешки ке си идат накај скопје...да ми го поздравиш многу чаки и да му кажеш да ми помине некој ден на кафе...морам јас да поразговарам со него а не дај боже и он да дојде со вас..слушнав у кавадарци се преселил
Прво правило на Чак Норис е да не лафиш за Чак Норис...:tapp:...е па мисли му ја.:baeh:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Утре со МЗТ играјме во 19 часот кој нема да дојде у салата запцуена е така да мислете му ја:vozbud::star::baeh::pos2::pos2:
 

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
Утре со МЗТ играјме во 19 часот кој нема да дојде у салата запцуена е така да мислете му ја:vozbud::star::baeh::pos2::pos2:
Нема да дојдат Ф.А.... Не работе навивачкиот форум за сигурна информација, ама тешко дека ке дојдат, не најавуваа гостување :uvo::uvo:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Нема да дојдат Ф.А.... Не работе навивачкиот форум за сигурна информација, ама тешко дека ке дојдат, не најавуваа гостување :uvo::uvo:
АБе 2 да дојдат доста се шо се плашиш ти не е битно колку души нивна работа е тоа:pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
АБе 2 да дојдат доста се шо се плашиш ти не е битно колку души нивна работа е тоа:pos2::pos2:
абе форевер лозари...ооо грешка тугедер лозари:pos2: па вие само така знаете
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
dojdovme togas pa vidov site istepani si otidovme..:pos2:.. neznaevte kaj da terate:toe:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
zdravo na site fanovi na feni kako ste? nekoj me znae nekoj ne ama ce se pretstavam.Jas sum najgolemiot fan na BARSELONA.

so stana be nikoj so nema.site li ste banirani ili internet nema?
kaj si banda so pravis kako e imas li nekoj film za mene od nia za pred utakmica borbenite.do sega gledav kosarka na euro basket 2.
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
Член од
2 декември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
Utre igrajme so MZT taka da ce si legnam uste malku treba da se odmoram koj ce se brka so Radule utre

Cicko Blazko Bandev Makedonija nula ispadna. Mada trebase da gi tepame ne bea nisto po jaki od nas ama nema veza ce gi tepame hrvatite i srbite na Preko
 

Kajgana Shop

На врв Bottom