Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
17 ноември 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
:vozbud: Ke te cekam veruvaj ,,,toa mozat da ti go dokazat site na forumot, KE TE G'TNAM I KE TE ISERAM ZA 5 SEKUNDI. A zaboraviv i da ti kazam. Pozdravi se pred da idis so majkati i tatkoti i Slikaj se neka imat slika lugeto od tebe ....:kesa:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
:vozbud: Ke te cekam veruvaj ,,,toa mozat da ti go dokazat site na forumot, KE TE G'TNAM I KE TE ISERAM ZA 5 SEKUNDI. A zaboraviv i da ti kazam. Pozdravi se pred da idis so majkati i tatkoti i Slikaj se neka imat slika lugeto od tebe ....:kesa:

3
2
1

AAAAAAAAAAУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ !!!!!!!!!!!!!!!!

Јака закана, еве, ја од страв нема да дојдам сеа...Не знам за другиве од ФА ама пошо ти ми го кажа ова ја дефинитивно нема да дојдам у КВ...
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Фока не се замарај брат воа се само дудлачи на форуми ништо друго ее страни страни беше вака уживај гледаш само провоцираат и се палат на форумов ништо друго:smir:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
So mislis da gi stavat pozadi mene na utakmica za kogo ke navivat....:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Тони Манџа (од старт покажуваш каков сељак си кога се палиш на опинок како тони манџа) кога нас не напаѓаше полиција во цивил и кога незнаш од каде да се браниш, ти заедно со оној на кој му родила нивата, заедно ја посевавте и се молевте дожд да падне за да им се намокри косата на вашите сосељаци за да побрзо им расне и за да дојдат почесто за да му цути берберлакот. За разлика од вас, кои плаќате на полиција да тепаат други навивачи, ние навистина се тепаме и јадеме вистински ќотек.

Јас ја знам причината зашто и ти не навиваш за Фени, пошто веќе не ти требааt и тебе пари како на твојот воџа Берберот а.к.а нивообработувачот, Фала Богу и тебе нивата добро ти роди годинава.

Се на се, вие сте само едни обични пољопривредници од селската класа, битолски пушикуровци, кои единствен контакт со полиција го имаат кога идат на кафе со нив и договараат завери против противничките навивачи. Така да г-дин Сељо Манџаровски, фаќај копачот, доста го абеш интернетот што годиначниов род ти го плаќа, јер то ти е тебе судбина

И уште еднаш голем поздрав до вас со вашите фацки на трибина, повелете потсетете се како изгледавте кога не бевте во бојкот...да изгледа и мојата група така, и јас би ја ставил во предвремена (читај инвалидска) пензија, и би поставувал нереални барања од типот на цело Фени да се шиша кај Зизи Берберот за да навиваме :pos: :pos: :pos:

 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
virusite pa nagrnaa.Abe vie od FA rabotete li nesto u zivoto be ili na majcin trosok ste.Nekoj tuka barem cesno si go zarabotuva lebot,pa i od lozje i berberlak.Radikal oj do kaj Zizi mos ima nekoa nova tehnika za spas na skalpot,a i popust ke ti dade
vo vrska so Vlado..Vodja,nemas vrska,Vlado lani vi bese najdobar igrac u finale,a i porano kazah greska so go pustia da si ode,mnogu dobar,samo so e placko i prvokator.Feni izgubi od Takovo zaradi odbranata.Srbite se poznati po toa.Dusan Ivkovic i com. porano odea i vo USA na seminari da predavaat za toj del od igrata.Na Donco ne e deka ne mu bese denot,i u Vrsac ke e isto,isklucia go od igra Srbulacite,plus so edna raka e,epten e lesen za cuvane.Taka da -5 e dobar rezultat,ocekuvah poveke razlika
ps. FA daj fanejte si zenski,smesajte se so narod,socijalizirajte se,poveke vedrina,sex pocesto primenuvajte u realnost,ne samo na tastatura,ke vi se digne raspolozenieto,koj ja ebe titulata,bitno e da se druzite.Ja i novo derbi imate,pocnaate da stvarate rivalitet so Ovce Pole.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
od deka a izbacii vaa slika da si ebis veko.Alal da mu e na fotografo.Cajkanite cool,a ovie site isposereni.E jaki ste nema so.Devojkata ko da se poragja.A taj kelavio li e ,,Radikalnoto momce,,?On od daleko vlaga faka.Aj da vidam saa so ke snesat.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
od deka a izbacii vaa slika da si ebis veko.Alal da mu e na fotografo.Cajkanite cool,a ovie site isposereni.E jaki ste nema so.Devojkata ko da se poragja.A taj kelavio li e ,,Radikalnoto momce,,?On od daleko vlaga faka.Aj da vidam saa so ke snesat.


Шо е фрката со дебелиот =) ? Мисли у Привилеж на Ибица е или =) ? :smir::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom