Фан Клуб : Фени Индустри

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
ЗАДОЛЖИТЕЛНО!!!!!!!!!

Во 18:30 часот на КаТеВе телевизија ќе има документарна емисија за ФЕНИ ИНДУСТРИ!!!!


Сите да гледате оти че а ебам и топка че а дупнам.....:smir:


И јас сакам да навиваме за ваа утакмица а после ако а средиме работата јако ќе биде :vozbud::vozbud:

Ама некако не ми се веруе дека ќе навиваме на ваа:uvo:


Банда ќе може ли да ми кажеш колку пари е ПЕС-от:nesum:



ПС САКАМЕ СЕНДВИЧИ:zlo::zlo:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Eпа вака момци одговор од Лозари кога се спомна за враќање одговорот беше само на битните утакмици не бараат? и што пак ние од ебаната страна пробав некако да им кажам за играчите да се навива алии ништо од тоа :nesum::nesvest: и му кажав дека играчите не чекале на разговор а нивниот одговор каде беа до сега?? 3 месеци поминаа незнам стварно незнам :toe:
Od koi luge ispadna voa koga padna dogovor ke ima li sostanok daj vecer da se soberime i da se dogovorime inaku vaka ne biva sea nemoze eden da vika ojme eden vika ne ojme na nisto ne lice voa mene licno me interesira Toni so ke rece.:helou:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Od koi luge ispadna voa koga padna dogovor ke ima li sostanok daj vecer da se soberime i da se dogovorime inaku vaka ne biva sea nemoze eden da vika ojme eden vika ne ojme na nisto ne lice voa mene licno me interesira Toni so ke rece.:helou:
Тони го кажа тоа сеа бевме кај него јас му предложив да направиме и со транспарент а он речи кај беа играчите 3месеци? или само на важни утакмици да одиме? незнам стварно шо и како е али тоа беше одговорот и уште нешто врти сучи ни да бидиме ебани пак не а бива таа даа реално да прајме муабет
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Во 18:30 часот на КаТеВе телевизија ќе има документарна емисија за ФЕНИ ИНДУСТРИ!!!!


Сите да гледате оти че а ебам и топка че а дупнам.....:smir:


И јас сакам да навиваме за ваа утакмица а после ако а средиме работата јако ќе биде :vozbud::vozbud:

Ама некако не ми се веруе дека ќе навиваме на ваа:uvo:


Банда ќе може ли да ми кажеш колку пари е ПЕС-от:nesum:



ПС САКАМЕ СЕНДВИЧИ:zlo::zlo:
Контра какви сендвичи 100 кг се напрај нели се гледаш ја мислам од ланската сезона ти е воа поправање :vozbud::pos2:
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
neznam momci so da vi kazam ama jas mislam vaka da napraime.ako ne navivame barem koga ce se najavuvaat igracite na feni da stanime nie lozarite i so gromoglasen aplaus da gi oxrabrime.neznam neznam so da se prae kazujte oti ajle sum popizden.pisite ajde.ojme ili ne ojme
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
231
neznam momci so da vi kazam ama jas mislam vaka da napraime.ako ne navivame barem koga ce se najavuvaat igracite na feni da stanime nie lozarite i so gromoglasen aplaus da gi oxrabrime.neznam neznam so da se prae kazujte oti ajle sum popizden.pisite ajde.ojme ili ne ojme
Ојме обавезно.:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Контра какви сендвичи 100 кг се напрај нели се гледаш ја мислам од ланската сезона ти е воа поправање :vozbud::pos2:
Абе сеа слабеам ама еве и ти се напраи СУРОВИЦА од каа не одиме на ФЕНИ:vozbud::vozbud:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Изгледате вака?!!





Со едноставна конзумација на сендвичите
од ФЕНИ ИНДУСТРИ 20 на ден за неполн месец можете да изгледате вакааа!!!





:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
МВР апси странски кошаркари што работат на црно
Министерството за внатрешни работи (МВР) на Македонија месецов поднела неколку прекршочни пријави против странски кошаркари што настапуваат во најсилните македонски кошаркарски екипи, како Фени индустри и Амак-СП. Поради нерегулиран престој во државата во почетокот од месецов во полициската станица во Кавадарци биле приведени Србинот Милан Прековиќ и Американецот Доналд Кол од кавадаречки Фени И. Тие веднаш биле изведени пред кавадаречкиот суд, кој им изрекол парична казна.
- Полицијата утврди дека лицата Д.К. од САД и М.П. од Србија го прекршиле Законот за престој на странци во Македонија, поради што веднаш реагиравме. По дополнителните консултации, двете лица беа пуштени од станицата, но добија прекршочна пријава до судот во Кавадарци - ни изјавија во МВР.
Во таборот на актуелниот кошаркарски шампион имаат нешто поинаква приказна за ситуацијата со Кол и со Прековиќ.
- Мислам дека стана збор само за недоразбирање и ништо повеќе од тоа. Фени И. секогаш правел сè во согласност со законите на државата и со актите на КФМ. Проблемот настана поради неодамнешните промени во Законот за престој на странците и неможноста на луѓето што работат во подрачната единица во Кавадарци адекватно да ни ја објаснат процедурата. Веднаш ја исправивме грешката, поднесовме барање за издавање работни дозволи за двајцата кошаркари, по што мислам дека сè ќе биде во ред - ни изјави Дивна Пешиќ, одговорната за односи со јавноста во Фени И.
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Ej svestite se ...Mr Banda vo pravo si ...samo so nogu molenje nisto ne biva...treba na nekoi lugje da im rabote bojlerot pa da im tekne ... a moe mislenje deka vaa utakmica mi e ista kako i so poslednite 2 tima od Makedonska liga za toa so site se bitni utakmici za da se stigne do pehar. A seirdziite u salata so se doteruat i idat koga ke igrajme samo nekoi vakvi utakmici ili so rabotnicki na primer ic ne mi trebat u salata ,,,,od niv gubam lepota,,, i site da si zemat so niv zeleno dzamce za da mi go ....at.
Pozdrav do Lozari a najmnogu do Lozari zapad.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
И ќе напоменам у 18 и 30 часот сите уклучујте го тоа теве-то на КаТеВе-то,ќе има документарец за ФЕНИ:zver::zver:
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
33
Поени од реакции
0
Јас стварно не можам да раберам како може двајца луѓе да ве манипулират и да ви кажуват шо да правите. Виа форумот ми еба мајката. Секоја ден губам по саат време за читање на вашите глупости, ама повеќе неможам да се замарам со вас. Ви сте биле стварно мали деца шо немат уште правец у животот, шо чекат некој друг да им каже што да прават.
Блажо Бандата со кој си фанал работа, со индијанци како вас. Си ги троше џокерите кај играчите за да ви погоде вас, да ви овозможе да седите со најдобрите играчи во РМ и да си кажите шо имате да си кажите, а ви се заебавате и уште кажувате шо ви рекол Тони.
Па Тони свака ти част. Ти си роден лидер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom