Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Mоре мочко еден се да ти е*ам на штикла ај не ме замарај бе 100 пати ти пишав ако имаш против мене дојди у недела на исток и кажи ми у 4 очи мрсол еден не тука да ми се палиш на форумов оди пуцај желки не го спомнувај мојот аватар моето име ништо мрсол еден ееее ми го отечи :tapp:

ti golem ebac si bil be.i posle via ce te branat tebe kaa fin navivac.inekcija e za tebe lek prijatele,nisto drugo
i da sakam ne mozam da imam nisto protiv tebe,oti ne te znam,a ako se zapoznajme bidi siguren oti jazikot ce si goltnis
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
ja sum stalno na rakomet i bez da mi kupat maica,i se sum na istok.
pronajdi me ako mozis
Eпа кажи се кој си ако си толку големо мажиште каа шо се правиш на форумов па да се разбериме јас и ти важи ли и а чекај седиш со лозари или??
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
У навивачката група ред воспоставуват водачите и полицијата ако има потреба од интервенција. Тоа се внатрешни работи нема шо Зијанот да се меша, ако мавне шише или било шо нека интервенират, а за викање у и а никој до сеа не бил така избацен тоа е апсурдно, треба цела сала да а избркат ако е така шо се дереа
да во навивачката група ред поставуваат водачите.али ви тогаш на турнирот поточно на натпреварот што зборуваме бевте најмногу 8луге мегу кои ги немаше вашите водачи.значи кој требаше да го исконтролира твојот другар?па тие околу него!
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
А од кај си ти толку сигурен дека он извикал, он седеше до мене, баш до мене стол до стол, и одговорно тврдам дека тоа дете ништо такво не напраи ни се издери ууу ни ништо слично, кај че слушниш од цела сала кој шо се издерил, од 1500 души баш него да го најдат дека извикал нешто, тоа е апсурдно и без смисла, ние се почитуваме еден со друг во групата и знајме кој шо може да направе, затоа сите ја напуштивме салата и повеќе не се вративме да навиваме. А друг пат ако сака до дознае кој шо вика нека турат обезбедување до секој човек у салата па нека го информират на секоа утакмица од збор до збор секој човек шо кажал ако толку го интересира Амир или Трајчето или Зијанот или не знам кој има таму нешто против нас.
da ne dolzam mnogu XOOX ti objasni nekoi raboti.red mora da ima,nekoj toa mora da go rabote a cim rabote i grese.inaku ima u toa obezbeduvanjeto nekoi nadueni tipovi i mene so me nervirat,ama zaradi niv li da ne odam na utakmica?tia isto tolku razbirat sport kolku i via tvojot maloumniot so ebe se na red.ne moze ni da pretpostave deka moze od mene e napraven,tolku e pomal od mene.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Aууу а ти па се палиш на луѓе шо владеат со светот како и усерот твој на форумов сега си ми е се јасно СОНУВАЈТЕ ВИЕ САМО ДЕКА МОЖЕ ДА ВЛАДЕЕТЕ СО НАС ЛОЗАРИТЕ А И ОПШТО ЦЕЛО КАВАДАРЦИ Може и амир верува во овој бог па се занесува дека се може да контролира али тука не кажи му го таму на тиа твоите колеги верувам си некој од фени чим се палиш на Израелски богови
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
да во навивачката група ред поставуваат водачите.али ви тогаш на турнирот поточно на натпреварот што зборуваме бевте најмногу 8луге мегу кои ги немаше вашите водачи.значи кој требаше да го исконтролира твојот другар?па тие околу него!
Шо лафиш ти бе момче, ти врска немаш, сме биле осум луѓе без водачи, молим те, и ти почнуиш сеа глупости да тропаш и тебе ли те пикнаа у масонскиот клан
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Aууу а ти па се палиш на луѓе шо владеат со светот како и усерот твој на форумов сега си ми е се јасно СОНУВАЈТЕ ВИЕ САМО ДЕКА МОЖЕ ДА ВЛАДЕЕТЕ СО НАС ЛОЗАРИТЕ А И ОПШТО ЦЕЛО КАВАДАРЦИ Може и амир верува во овој бог па се занесува дека се може да контролира али тука не кажи му го таму на тиа твоите колеги верувам си некој од фени чим се палиш на Израелски богови
nee toa bog trup nieden.toa bil mnogu ucen covek za toa vreme i ne e izraelec.nemajte gajle,nema masoni tuka.
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Шо лафиш ти бе момче, ти врска немаш, сме биле осум луѓе без водачи, молим те, и ти почнуиш сеа глупости да тропаш и тебе ли те пикнаа у масонскиот клан
ма ти нешто во јак филм си влезен МАСОНИ,ЏЕТ СЕТ???алоо во кавадарци сме!!и не ми кажувај колку луге бевте кога вие и онака не идевте на тие утакмици и од турнирот ни на тие пријателските пред тоа.барем не седевте на исток.
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Aууу а ти па се палиш на луѓе шо владеат со светот како и усерот твој на форумов сега си ми е се јасно СОНУВАЈТЕ ВИЕ САМО ДЕКА МОЖЕ ДА ВЛАДЕЕТЕ СО НАС ЛОЗАРИТЕ А И ОПШТО ЦЕЛО КАВАДАРЦИ Може и амир верува во овој бог па се занесува дека се може да контролира али тука не кажи му го таму на тиа твоите колеги верувам си некој од фени чим се палиш на Израелски богови
aaa, vi zosto ste barale kompjuter od feni.za da mozite dvajcata da pisite naednas,a ne da se menjate.ako e taka u pravo ste.so sea red da se ceka na PC
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
ма ти нешто во јак филм си влезен МАСОНИ,ЏЕТ СЕТ???алоо во кавадарци сме!!и не ми кажувај колку луге бевте кога вие и онака не идевте на тие утакмици и од турнирот ни на тие пријателските пред тоа.барем не седевте на исток.

ili e u film ili e napafkan,treto nema
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Среди се :uvo::uvo: и ти и твоите луѓе таму спремајте се за со свислион таково ке ви идат гости
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
ма ти нешто во јак филм си влезен МАСОНИ,ЏЕТ СЕТ???алоо во кавадарци сме!!и не ми кажувај колку луге бевте кога вие и онака не идевте на тие утакмици и од турнирот ни на тие пријателските пред тоа.барем не седевте на исток.
Не знам кој е у филм влезен, провери убаво
 

Kajgana Shop

На врв Bottom