Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Еј а грнчаров колко време беше повреден? ај тоа ми кажи? додека се вратеше во форма? фени победи еднаш со помош на судии и еднаш со тројка на крај додека ние во струмица ве победивме со убедливи 5 разлика и со прекрасна игра(без пуповиќ) Размисли поубаво!
na prvata utakmica so strumica koa pobedime so trojka.igraeme bez popovik,gurov,dimitrovski.....sea ti vidi....kolku vrede pupovik...a kolku vredat dvajcata reprezentativci i popovik
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
na prvata utakmica so strumica koa pobedime so trojka.igraeme bez popovik,gurov,dimitrovski.....sea ti vidi....kolku vrede pupovik...a kolku vredat dvajcata reprezentativci i popovik
Ама џабе е бре другар на кој му кажуваш само остај ги и гледај си го твојот пат они нека си а гледат Струмица ние ќе си го гледаме Фени.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ама џабе е бре другар на кој му кажуваш само остај ги и гледај си го твојот пат они нека си а гледат Струмица ние ќе си го гледаме Фени.
taka e.drugar dane imas informacija dali dimitrovski ce vrate za kupot
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
taka e.drugar dane imas informacija dali dimitrovski ce vrate za kupot
Тешко тешко сега почнал да тренира ама само трчење здравје негово враќање се прогнозира во Април месец на почетокот но да не збориме пред време колку е потребно толку за рехабилитација а за враќање за купот шансите се рамни на нула ако не се случи нешто неочекувано но не заборавајте имаме и ние џокер во ракавот Маматишвили не го заборавајте дечкото... Можеби утре на мечот со Карпош да се очекува да го одигра дебите за Фени па на дело да се увериме во неговите квалитети.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Тешко тешко сега почнал да тренира ама само трчење здравје негово враќање се прогнозира во Април месец на почетокот но да не збориме пред време колку е потребно толку за рехабилитација а за враќање за купот шансите се рамни на нула ако не се случи нешто неочекувано но не заборавајте имаме и ние џокер во ракавот Маматишвили не го заборавајте дечкото... Можеби утре на мечот со Карпош да се очекува да го одигра дебите за Фени па на дело да се увериме во неговите квалитети.
ozbilno?
a dobar li e tia?
go imas li gledano?
so pozicija igrae?
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ozbilno?
a dobar li e tia?
go imas li gledano?
so pozicija igrae?
Абе 2 игра и по потреба тројка само така на тренинг го имам малку видено детето е изворедно за неговите 22 години што ги има има играно претходно во вториот тим на Олимпијакос и во нивната лига во Грузија сепак јас несум толку стручен да оценам според мене е добар барем јас така мислам а и највероватно утре ќе дебитира со Карпош..
 
Член од
4 март 2008
Мислења
123
Поени од реакции
0
feni i taka e dobar a sea pa so voa deteto so go lafite ce bidime zakon
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Абе 2 игра и по потреба тројка само така на тренинг го имам малку видено детето е изворедно за неговите 22 години што ги има има играно претходно во вториот тим на Олимпијакос и во нивната лига во Грузија сепак јас несум толку стручен да оценам според мене е добар барем јас така мислам а и највероватно утре ќе дебитира со Карпош..

so go cuvaa do segas
sea sme 6 stranci so cemu pravat na tolku ja neznam
koj nema da igrae od strancite?site se dobri
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
so go cuvaa do segas
sea sme 6 stranci so cemu pravat na tolku ja neznam
koj nema da igrae od strancite?site se dobri
E тоа и самите не знаат кој ќе паузира утре :pos2:сите се добри но треба да се ладат неколку души како Прековиќ на пример и Бошко Јововиќ пошто на последните утакмици се катастрофа.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Вечер со Карпош што ако не сигурна победа сепак Карпош во последните дуели даваат достоен отпор на сите екипи но сепак немаат шанси со нас како и со останатите екипи.

И да не знае случајно вечер која утакмица ќе ја даваат пренос ако воопшто даваат.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
7 март (петок)
АМАК СП - СВИССЛИОН ПЕЛИСТЕР - 19.00 часот - МТВ пренос
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Утакмицата со Карпош иде у право време! Треба да тепаме 70 разлика и да показиме кој е кој у првенството!!!!!!!! А тиа шо знаат дека ќе губат имат право да се лутат, судиите не му биле добри, паркетот не бил добар, покривот паднал и уште не знам шо! Мислам дека од сите на форумот Струмица изиграва најголема жртва, а не се, се нешто не е коа шо треба за нив! Е па оди гледајте утакмица коа Фени гостува у Скопје па да видите шо праат Златевски и компанија!!! Еве еден пример, Фени коа играше со Вардар у гости судијата, првин го пцуеше Владо Поповиќ а после и кавадарецката публика!!!!!!!!!
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
А и да се надополнам, има уште малку утакмици до крајот и мислам ( уствари сум сигурен) дека Фени ќе ги растуре сите до крајот па и Струмица на крајот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom