Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
65 - 83 убедлива победа над Вардар, Дарко се враќа во форма со 23 поени и 90 % реализација на шут :sneaky:.
Во среда во Аеродром големо дерби Мзт - Фени, Гечевски против нашиот клуб мотивација повеќе за нашите играчи да победат и да докажат дека се шампионски тим и оваа година
 
Член од
5 август 2011
Мислења
210
Поени од реакции
389
Во среда во Аеродром големо дерби Мзт - Фени, Гечевски против нашиот клуб мотивација повеќе за нашите играчи да победат и да докажат дека се шампионски тим и оваа година
Најверојатно четврток...
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
ништо, загубивме од овие од титов град... како ги викаа :X3:

али јебига, ја верујем у тимот :свиркам:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Нема што да се каже, нормално е да има и вакви лоши моменти и тоа е дел од спортот, они изиграа најјако што можат, ние дали и воопшто игравме.. се повеќе се добива впечаток дека Соколов годинава е вишок во тимот.
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
ништо, загубивме од овие од титов град... како ги викаа :X3:

али јебига, ја верујем у тимот :свиркам:
ti moze i neznaes ubavo kako ne vikaa,ali zatoa sestrica ti znae najdobro...prasaj ja ke ti objasni :)))
i da,ova vi e pocetokot na krajot...veruvaj u sto sakas,samo nemoj u timov
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
ti moze i neznaes ubavo kako ne vikaa,ali zatoa sestrica ti znae najdobro...prasaj ja ke ti objasni :)))
i da,ova vi e pocetokot na krajot...veruvaj u sto sakas,samo nemoj u timov
да, да, сестра ми кажуеше дека сте биле добри ебачи, дури ни јас не сум бил толку добар иако толку ме фалеше :гик:

почеток на кој крај бе море.... четник еден
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.528
Поени од реакции
69.295
да, да, сестра ми кажуеше дека сте биле добри ебачи, дури ни јас не сум бил толку добар иако толку ме фалеше :гик:

почеток на кој крај бе море.... четник еден
Од кај знае сестра ти каков ебач си бил?:icon_lol:
Инцести на повидок :pos:
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
да, да, сестра ми кажуеше дека сте биле добри ебачи, дури ни јас не сум бил толку добар иако толку ме фалеше :гик:

почеток на кој крај бе море.... четник еден
ooo incest eden i majka ti i baba ti da ne znaat kakov eba4 si...ke praime muabet za koj kraj mislam :)))
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
Од кај знае сестра ти каков ебач си бил?:icon_lol:
Инцести на повидок :pos:
ништо, се издадов, само не кажуј на никој... :cenzura:

остајте заебанции, али има некои играчи што не заслужуваат да играат за фени, пред се оризот, потоа оцокољич и маци.
доста му е веќе...
на тимов му фали мал ремонт... не дека и вака сме слаби, али мора место оризот и оцокољич да се донесат играчи, што и не ми се верува. али можда ќе реагира управата за некој добар плеј на местото на оцокољич, не бидува оризот, оцокољич, лилов и чемата да се ротираат како плејови. не се знае кој што игра. па и павлето дрвото шо играе 20 минути на утакмица...

сеа амир да беше ќе беше подруго, али со новиов претседател не се знае ништо :unsure:
--- надополнето: Dec 9, 2011 10:19 PM ---
ooo incest eden i majka ti i baba ti da ne znaat kakov eba4 si...ke praime muabet za koj kraj mislam :)))
иди си у београд да продаваш јапански знаменца!
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
ништо, се издадов, само не кажуј на никој... :cenzura:

остајте заебанции, али има некои играчи што не заслужуваат да играат за фени, пред се оризот, потоа оцокољич и маци.
доста му е веќе...
на тимов му фали мал ремонт... не дека и вака сме слаби, али мора место оризот и оцокољич да се донесат играчи, што и не ми се верува. али можда ќе реагира управата за некој добар плеј на местото на оцокољич, не бидува оризот, оцокољич, лилов и чемата да се ротираат како плејови. не се знае кој што игра. па и павлето дрвото шо играе 20 минути на утакмица...

сеа амир да беше ќе беше подруго, али со новиов претседател не се знае ништо :unsure:
--- надополнето: Dec 9, 2011 10:19 PM ---

иди си у београд да продаваш јапански знаменца!
dosta indirektno molis da te pokanam u sk da prodavas od vinoto!!!
 
Член од
2 мај 2011
Мислења
245
Поени од реакции
55
Не ја тупете темата со глупости..
Оризот полека али сигурно почнува да гази на нерви со бледите игри у последните утакмици.
Оцокољиќ најверојатно че лета, а за Маци не се слагам си држе ниво некое и брка добра работа у одбраната.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom