Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Заебитеги победа...у среда 13:30 пред веро ситеееее:vozbud:
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Мобилизација у среда!!!
Леле само ако не не пушта на стадион како фаланга:nerv:
 
Член од
14 октомври 2009
Мислења
431
Поени од реакции
295
Ај ве очекуваме во Среда па нека победи подобриот... се надевам дека нема да ви праат проблеми на врата:wink:
 
Член од
4 март 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Ај ве очекуваме во Среда па нека победи подобриот... се надевам дека нема да ви праат проблеми на врата:wink:
Абе какви проблеми на врата... Доаѓамо сигурно...
3 буса има спремни и 1 резерва...така да, Ќе ГОРИ АВТОКОМАНДА...
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.693
Искрено не ми се верува да ве пуштат на врата. Управата на ФК Скопје е составена од такви луѓе кои сакаат само нешто да лапнат. Значи на нив не им е важно дали Скопје ќе освои титула, или пак ќе влезе во прва лига, туку им е важно да продадат колку што е можно повеќе утакмици за да заработат што е можно повеќе пари. Затоа секогаш играат добро, и на крај ги продаваат сите утакмици. Нешто слично очекувам да се случи и сега. Не би ме чудело нити Брацо да им фрли пари за да ја земат оваа утакмица. Ако сепак се одлучиле да го наместат финалето иа ако сакаат по секоја цена да влезат во истото, ондак НЕМА ШАНСИ ДА ВЛЕЗЕТЕ НА СТАДИОН :nesvest:
Сепак ви стискам палци утре, али за жал неможам да дојдам затоа што ми се поклопува со дербито на третата лига Славија-ССК :)
 
Член од
4 март 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Ќе се влегува на стадион 100% од сигурни извори!!! Не се плашите околу тоа... Нашата управа ги обезбеди автобусите + влез на стадион...
 

/gone/87

+++FOR CLEAN SKOPJE+++
Член од
30 март 2009
Мислења
1.769
Поени од реакции
119
..подобро е финале Тетекс-Пелистер...:toe:
 
Член од
4 март 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
ЌЕ СЕ ЛУДУЕЕЕЕЕЕЕ ЗА ОДПРИЛИКА 13-14 СААТА...
НАПРЕД ТЕТЕЕЕКС!!!
 
Член од
14 октомври 2009
Мислења
431
Поени од реакции
295
Дојде денот... :vozbud:
Кога тргате? Се надевам ќе дојдете во поголем број па да направиме одлична фудбалска и навивачка претстава.
Пс. Слушам Хари ќе бил на утакмица, па може некоја песна да му испееме.:pos2:
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
Дојде денот... :vozbud:
Кога тргате? Се надевам ќе дојдете во поголем број па да направиме одлична фудбалска и навивачка претстава.
Пс. Слушам Хари ќе бил на утакмица, па може некоја песна да му испееме.:pos2:
hari so drugarite bese i u tetovo koga igraa ovie dve ekipi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom