Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
добра игра на Нено,Белчев,НДАВ и Аце.
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Мислим дека напраевмо одлична атмосвера денеска се навиваше скоро 90 мин и беше едно од подобрите наши изданија оваа година,а за бројката мислим дека беше ок сепак работен ден и дождливо време и плус имаше уште едно 30 души кој закаснија малку и не ги пуштија да влеза на наша трибина:toe:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Мислим дека напраевмо одлична атмосвера денеска се навиваше скоро 90 мин и беше едно од подобрите наши изданија оваа година,а за бројката мислим дека беше ок сепак работен ден и дождливо време и плус имаше уште едно 30 души кој закаснија малку и не ги пуштија да влеза на наша трибина:toe:
Со еден збор одлично беше, им покажавмо на овја калимеровциве дека смо културен народ за разлика од нив. Бевмо сведоци на еден натпревар со многу тензии кој добро заврши. Не е ли подобро да нема провокации?:helou:
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.625
Поени од реакции
1.169
Криво ми е што не бев, али ка што читам не смо изиграле лошо и на трибина било сосема солидно. Дај ако снимал некој нека стае клип да видим.
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
slaba odigrana utakmica od dvete strani.Deka sudijata imase nekoi greski,yes slabo sudenje imase denes.A i vojvodi ocekuvav poveke,inaku milo mi e so nemase navraduvanja od vasa strana(prv pat sum svedok na ova:) )

i da crnecot ziva katastrofa bese
ПА БЕВМО ДОБРА БРОЈКА СО ОГЛЕД НА ТОА ШТО ДЕНЕСКА Е СРЕДА
ИНАКУ ДНАСКА ПЕЕВМО ИСКЉУЧИВО ЗА КЛУБОТ
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Јасно беше уште на почеток на сезона момци кој ке биде новиот шампион,со самото ставање на Кенан Идризи рамо до рамо со Хари во ФФМ,односно потпретседател :toe:
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
100
Поени од реакции
3
И ВОЈВОДИ ШТО МИСЛИТЕ ДОБРО БЕШЕ НАВИВАЊЕТО ?
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Оваа недела со работнички,а наредна сабота пак со ренова:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
У април исто таке играмо и полуфинале на куп,а и со победа на гости,таке да ќе има доста утакмице за навијање:vozbud:
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
http://tinypic.com/view.php?pic=1971ja&s=5
Еве една слика од денеска
Нас не не пуштија околу 30 душе ама тоа е тоа,ипак мие од ваму по малу навивавмо:)
Ајде сеа да напраемо добра инвазија у Скопје зш се гледа дека играчите со наша подршка играат подобро само малу среќа да имавмо и судијата да не свиреше против нас.
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
има и клип на youtube 6 минута :vozbud:
идемо у недела у скопје да грми филип 2
 

Kajgana Shop

На врв Bottom