Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
20 декември 2009
Мислења
100
Поени од реакции
3
добри резултати дава генц на пријателскиве ако продолзи ваке у лига ќе биде тооп иначе знае некој другиве засилувања како играа ??
 
Член од
8 април 2008
Мислења
238
Поени од реакции
0
Ајде сите наши членови овде од Кајгана и сите навивачи на фудбалскиот клуб ФК Тетекс Тетово 1953 да се регистрират на овој линк доле дајде на други сто имат на facebook и таке и ајде едно 3.000 членови да имаме ќе биде јако хехехехехехехехехеххехехехехехех :baeh::baeh::baeh::baeh:

FACEBOOK

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/wwwteteksfansorg/289416334473?ref=mf
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
Ајде сите наши членови овде од Кајгана и сите навивачи на фудбалскиот клуб ФК Тетекс Тетово 1953 да се регистрират на овој линк доле дајде на други сто имат на facebook и таке и ајде едно 3.000 членови да имаме ќе биде јако хехехехехехехехехеххехехехехехех :baeh::baeh::baeh::baeh:

FACEBOOK

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/wwwteteksfansorg/289416334473?ref=mf
brat e ne mislis deka sve clenojve trebda se sobera u edna grupa, a ne samo da se praa razni grupe za teteks, kako da ima 10 kluba so isto ime.
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
Во www.teteksfans.org ќе има Екипа, Историја, Фото, Видео, Интервју и итн. али www.fcteteks.com неје лос како Блог закон е :wink:
:toe: Па зашто да има Екипа на Тетекс, историја на клуб и фото/видеа од Тетекс , коај сајтот е тетекс-фанс , не тетекс-клуб :nesum:
 
Член од
8 април 2008
Мислења
238
Поени од реакции
0
Таке е брат има историја и од клубот и од нашите Војводи за слики и видео ќе има и од натпревари од прилика од клубот и од војводи а тоа за домаин ако сакам може и на www.fkteteks.com.mk али ја не сум во управа или сто знам тије имаат најновите вести и итн.. тије ако сакат можат да отворат портал на тој домаин и свој админ да имаат и таке али ќе видите како ќе биде да видиме сто како хехе :helou:


Знае некој емаил од дечкото сто го има www.fcteteks.com
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
100
Поени од реакции
3
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.620
Поени од реакции
1.134
Нека му е со среќа !
Добро се засиливмо у одбрана овја преоден рок, сеа треба уште некој играч од среден ред да се донесе.
Едвај чекам утакмицава со Пелистер, ми се здосади без стадион цела зима.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom