Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 мај 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Abe ne letovo tuku uste vo zimskiot preoden perion da gi sutnat tamu po milan ( tamu imat penzioneri a i zadna linija im e celo tursko ropstvo ((500 god)) )
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Да. Во последниве неколку сезони, АМА НЕ И ОВАА. До кога ќе ни ја уништуваат играта на таа стара слава. Ја сум Гути да се продаде под итно !!!
Не мора да се продаде нека седи на клупа така беше и летово со Салгадо кога требаше да си замине ама тој беше упорен и остана. Во случај на повреди тогаш Гути нека игра ама за прв состав реално гледано не го бива
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
32
Поени од реакции
0
abe top e raul i dava golovi ali i se trudi. inace vo odbrana ocajno ovaa godina igra sergio.covekot e zver i idol mi e ali slab e ovaa godina
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
За почит е тоа како навивачите на Ајакс го испратија Клас на Амстердам Арена, пред почеток на дуелот помеѓу Ајакс-АДО Ден Хаг! Беше испратен како господ, се наежив...

http://english.ajax.nl/web/show/id=154814/contentid=68412


Ако најде некој клип нека ми даде, јас го гледав во живо тоа ама сакам пак да видим :)
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
За почит е тоа како навивачите на Ајакс го испратија Клас на Амстердам Арена, пред почеток на дуелот помеѓу Ајакс-АДО Ден Хаг! Беше испратен како господ, се наежив...

http://english.ajax.nl/web/show/id=154814/contentid=68412


Ако најде некој клип нека ми даде, јас го гледав во живо тоа ама сакам пак да видим :)
Јаоо брат моќно изгледа ај ако најдеш клип пуштај ок ли?
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
e od mene .. toj heinze neznam sto bara u real toj covek ?:toe:a za guti i raul.. guti sum go sakal mnogu kako igrac zasto site topki on gi dodavase site pasovi i sea kolku ke ima mesto za nego neznam.. a za raul covekot si e legenda i kako prvo sea nema mislam da izbori startno mesto ama so ogled na toa so on dal najveke golovi ke probuvaat mislam sto poveke da go stavaat .. :)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Значи Хунтерот стартува со Виљареал :)
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Значи Хунтерот стартува со Виљареал :)
Па најверојатно чим нема да игра Игуаин друг избор нема, ваљда нема да го стави Буено или Савиола:pos2:

Момци ај Среќна Нова година и се најубаво во неа. Да освојуваме трофеи, да донесеме квалитетни играчи и многу среќа во Премиера:vozbud::smir::smir::smir:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Другари, ајде нека ви е среќна новата 2009, да се радуваме на успесите на Реал, многу здравје, љубов и среќа.
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Среќна нова година за сите кралеви на Реал Мадрид ај па оваа година да земеме титула од лш:vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom