Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Марковски не, не е ваква играта на Реал во домашното сум гледал негде 95посто од натпреварите.Сосем различно играат.А оваа игра што ја видовме вчера(ако може да се нарече игра) ми е како дежа ву од сите претходни елиминации до сега.Впрочем секогаш кога треба да се постигне гол и се под притисок вака играат-ментална блокада.Да дајт господ сие во ментална болница до еден
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Жално, 2 пати под ред губи од Рома. Следна година со повеке успеси :)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Фанови на Реал (Иван, Армин, Robinho итн.) Колку пати да ви кажам? Не паѓајте на ниво на овја сељаци...остај, ако нема друга работа нека си лечи комплекси овде. Ние ги поздравивме Фарса на Ноу Камп...а на темава има право да пише само некој од Рома...и со право. А овие другиве што се прават јас навиам за овја јас навивам за онја...за кого сака нека навива...ич да не ве боли ташакот! Како што кажав во претходниот пост, ретко на кого клубот му е во срцето...сите се само за гомна јадење!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
На следната провокација ќе лета некој.
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Sto bese bese idemo dalje ne se nervirajte jas mislam deka roma zasluzi da pobedi Real izigra Katastrofalno ocekuvav poveke ama nisto.
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Spored mene klucno bese isklucuvanjeto na Pepe.Dvata gola na Roma bea na nafrleni topki i nemase koj da skokne za da gi rascisti.Ako ne go isklucea mislam deka imavte golemi sansi vo finisot.Ama toa e.Poveke sreka narednata godina.I ne se razocaruvajte premnogu La Liga e vasa.Aj pozz:smir:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Секој тим знае да згреши НОРМАЛНО де
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
епа сеа тоа е можеби не е до играчите
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Поразот ви беше заслужен, Рома изигра подобро. Сега чекајте други сезони.:)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Поразот беше многу повеќе од заслужен. Додека не примија гол се влечеја како црви по терен, од кога примија гол тогаш им текна дека треба да тепаат. Пепе е многу одговорен за овој пораз. Уште на почеток го приметив дека не е сигурен, 2-3 додавања грешни. А при добивањето на црвениот, и дете мало ќе сфатеше дека ќе ја протне топката позади него, зошто друга опција немаше,а тој се залетал накај гол аут и нормално мораше да направи фаул. Ама тоа е то, џабе сега да збориме за тоа, бидна што бидна...уште една неуспешна сезона.
 
Член од
21 мај 2006
Мислења
428
Поени од реакции
6


Мојот идол од детството:icon_bigg Стварно го накурчивте!:vozbud:Читај му од очи!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom