Фан Клуб: Реал Мадрид

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Не е тој озил што треба да е . иначе есиен добар е бе како најслаб иначе и карваљо треба да се смени кун 65-70 ризичен ми е во последни 20 минути се разбира доколку не добие уште еден жолт до тогаш .
Како бе не е тој што е, топка не можат да му одземат, дели топки шо имаат очи како неговите. :гик: Имаше 2-3 фантастични длабочински. Само што од другите зависи дали ќе ги искористат.

Есиен ми е многу паничен, ко Албиол...
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
толку од тикетот излезе телето туку ајде барем позитивен резултат да извадиме .
 

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.197
Поени од реакции
2.114
ВАРАНННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННННН
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
каков ЦАР еј! Играчиште! Фала ти Зидан што го донесе талисманов! :cuc:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: JOE

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.197
Поени од реакции
2.114
Модрич секогаш удира волеј во онакви ситуации ДА ЈА УДРАМ ОД МАЈКАМУ ТО ПИЧКАТА ДА ЈА ИЗМАВАМ една нема погодено онака
Озил се гледа дека ја има повратено кондицијата ОДЛИЧЕН !
Лопез голманчево истотака растури
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961

За година две ќе го имаме најдобриот стопер во светот само нека продолжи вака и да не се повреди ! Дефинитивно најдобрата зделка после роналдо во последниве 4-5 години .
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Роналдо катастрофа одамна нема вака лошо изиграно класико,Арбелоа исто катастрофа сите шанси и голот дојдоа од таа страна за разлика од Есиен кој изненади.Карваљо +40 тешка катастрофа.Телето стадарден телешки тромав фудбал.Каљехон очекувано,Чаби не препознатлив.Кедира неколку грешки другото ОК.Варан утакмица на животот:cuc:Озил одамна нема ваква фантастична партија направено,секоја чест и "новиов" Диего Лопез бранеше солидно без киксови па дури и спаси 2 чисти гола,браво.
Со оглед на тоа со каква одбрана и напад и Роналдо почнавме,презадоволен сум од резултатот.
Хала Мадрид!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
И нека ми рече пак некој дека имамо асален напаѓач. Асални за со Сарагоса и Ла Коруња, а на Класико и слични утакмице играа ка пичке. Абе Фалкао на лето и еден од овја двајца нека лета, посебно телено неможем да го гледам више.

ВАРАН...незнам стварно што да кажем за детево...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom