Фан Клуб : Овче Поле

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
Абе овчари, од вас слика чекам цела сезона... ај поставете една, атер за мене, ако не е проблем :smir:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Абе овчари, од вас слика чекам цела сезона... ај поставете една, атер за мене, ако не е проблем :smir:

А шо толку со таа слика си запнал...чекај малку...вие 3 години играте и навивате у прва лига па од оваа почнавте со слики и клипови...прочитај малку наназад,прва година,не сме уште убаво организирани...се надевам дека од другата година ќе гледаш и слики и клипови...:helou:
 

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
А шо толку со таа слика си запнал...чекај малку...вие 3 години играте и навивате у прва лига па од оваа почнавте со слики и клипови...прочитај малку наназад,прва година,не сме уште убаво организирани...се надевам дека од другата година ќе гледаш и слики и клипови...:helou:
Брату, јас ништо не кажав лошонамерно... Сакав да ве видам што сурат сте, прати ми приватна порака ако сакаш... Не сакав да ве осудувам, сакав да продискутираме што и како сте, но ако ти е проблем, не поставувај слика, нека ти биде.. Поздрав:smir:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Имаш еден клип на јутјуб....пиши ovce pole и ке видиш надоле.Поздрав ! :baeh:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ако изгубивте, вие што очекувавте победа:pos2:!Фени е шампион ,но ,ислам оваа година Фершпед е најјакиот.
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Ако изгубивте, вие што очекувавте победа:pos2:!Фени е шампион ,но ,ислам оваа година Фершпед е најјакиот.
Абе Злате Работнички ако е јак и ке го тепаше РИЛСКИ а не да губе од нив и тоа дома а ни цревата му ги извадоме само ке ти кажам дека уште сега КАВАДАРЦИ ја чуствува ТИТУЛАТА биди позз и следи ја кошарката
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Нови засилувања во Овче Поле,тоа се Србинот Ненад Стојанович (кој е дојден во Св Николе) и Американецот Скот О'галахер (треба да пристигне)...и двајцата се на позиција бекови,ќе се пробаат овие денови и ќе видиме дали ќе задоволат со своите игри...:helou:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Абе Злате Работнички ако е јак и ке го тепаше РИЛСКИ а не да губе од нив и тоа дома а ни цревата му ги извадоме само ке ти кажам дека уште сега КАВАДАРЦИ ја чуствува ТИТУЛАТА биди позз и следи ја кошарката
а фени изгуби од левски што ги изгоревме и дома и у гости шшшшшш....тишина:pos2::pos2:
 
Член од
29 јуни 2008
Мислења
26
Поени од реакции
2
Нови засилувања во Овче Поле,тоа се Србинот Ненад Стојанович (кој е дојден во Св Николе) и Американецот Скот О'галахер (треба да пристигне)...и двајцата се на позиција бекови,ќе се пробаат овие денови и ќе видиме дали ќе задоволат со своите игри...:helou:
Ova malku ne mi e verno.....preodniot rok e zavrsen.....duri i za stranci....Ovce Pole moze da gi proba igracite, ama za slednata sezona
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Утре во Скопје ќе има пријателски натпревар Торус-Овче Поле во 15:00 за да се проба новиот млад српски кошаркар Ненад Стојанович,а утре би требало да пристигне американецот Скот О'галахер така да во четврток повторно пријателска со Торус (само незнам каде),како загревање за во Сабота во Битола со Пелистер :helou:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Дакаре чекам одговор...или не ти држи да вратиш
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
ajde so noviot igrac do pobeda vo bitola
 

Kajgana Shop

На врв Bottom