Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
12 декември 2010
Мислења
7.338
Поени од реакции
6.578
Каква среќа има Пеп што не е во Јунајтед. Денес, на пример, мамето ќе му го ебеа со милион коментари по социјални мрежи. :brlav:
можеби ако немаше освоено веќе ПЛ и го имаше купено сезонава Кејн овака без шпиц толку…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.501
Поени од реакции
48.786
Каква среќа има Пеп што не е во Јунајтед. Денес, на пример, мамето ќе му го ебеа со милион коментари по социјални мрежи. :brlav:
1 шут во гол цела утакмица против Саутемптон, а, у.
Кажа уште во средата дека ке се уморни за мечов...
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
2.960
Поени од реакции
2.354
А кој е па Пеп па да не кикса?
Келчо што трча по отворена трансфер политика што посебно постигна за да биде издвоен од други менаџери?
 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.501
Поени од реакции
48.786
Не ми се јасни малце Погба и Оле со изјавите. Ги возвишуват Вест Хем небаре со Баерн Минхен ке играме.

Денес само убедлив перформанс може да ги испере за Јанг Бојс.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.158
Поени од реакции
8.057
Некој стрим за мобилен ако може.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
2.960
Поени од реакции
2.354

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.754
Поени од реакции
8.453
Реално, гледајќи како играат конкурентите, ние веза немаме бе, тапа тим.
Што е ова, како да гледам В.Хем - Нотингем Форест.
Дај нека се чукнат у тие тиквите веќе празни мрзливи…
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.185
Поени од реакции
15.533
Со оглед на тоа како играме денес очекувам да заврши 5-0 за Вест Хем

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.402
Поени од реакции
3.973
Со оглед на тоа како играме денес очекувам да заврши 5-0 за Вест Хем

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Како играме бе пријател? Како треба да играме? Одлично играме, за разлика од прошлата. 10 шанси имаа креирано, една статива, еве сега конечно и гол.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.185
Поени од реакции
15.533
Како играме бе пријател? Како треба да играме? Одлично играме, за разлика од прошлата. 10 шанси имаа креирано, една статива, еве сега конечно и гол.
Играта се сведува на индивидуален потег, колективно сме со игра во минус, среден ред не постои, воопшто не пробиваме по крила ... а да не е Роналдо гарант последни ќе бевме на табела.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.402
Поени од реакции
3.973
Играта се сведува на индивидуален потег, колективно сме со игра во минус, среден ред не постои, воопшто не пробиваме по крила ... а да не е Роналдо гарант последни ќе бевме на табела.
Ма сигурно. Освен индивидуални грешки назад (одбраната неочекувано ми е климава), ја доминираме утакмицата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom