Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Да бе исто ко Диего шо отиде во Јуве, Класниќ во Болтон ецетра... ецетра....
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.609
Поени од реакции
43.252
Да бе исто ко Диего шо отиде во Јуве, Класниќ во Болтон ецетра... ецетра....
Aма Диего и Класниќ не се германци друже :)..

Инаку Нојер е стварно ѕвер и мислам дека Ферги треба да се потруди околу него..Ама пак вака од друга страна 20м за млад голман се можеби и премногу...Но ајде,ќе го продаде Фостер или пак Кушчак за едно 10-тина и со тие пари + уше толку може да го земе Нојер :):):)
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Ми се допаѓа составот што отпатувал за Германија, како што гледам фул сме, очекувам 4-5-1 формација со офанзивни крила. ВДС, Невил, Рио, Вида, Евра, Флечер, Сколс, Парк, Валенсија, Гигс, Руни.

П.С.

One player who should be taking to the field for Bayern tomorrow night is midfield anchorman Anatoliy Tymoshchuk, but Reds should beware if he asks to swap shirts at the end of the game. The superstitious Ukrainian has a huge collection of opposition shirts numbering over 200, but also admits that he has worn the same T-shirt under his own kit for more than a decade. Let's hope he's at least washed it in those ten years.
:pos2::pos2:
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Aма Диего и Класниќ не се германци друже :)..

Инаку Нојер е стварно ѕвер и мислам дека Ферги треба да се потруди околу него..Ама пак вака од друга страна 20м за млад голман се можеби и премногу...Но ајде,ќе го продаде Фостер или пак Кушчак за едно 10-тина и со тие пари + уше толку може да го земе Нојер :):):)
Ноер кај нас иде дали од следната дали после таа сезона не се знае,зошто Магат е тврдоглав и не го дава. Ноер изјави дека сака за Баерн да игра:smir:
 

*ToTo*

Зависник од форумот :)
Член од
15 март 2010
Мислења
131
Поени од реакции
8
Има некој повредени или суспендирани за против баерн?
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Ноер кај нас иде дали од следната дали после таа сезона не се знае,зошто Магат е тврдоглав и не го дава. Ноер изјави дека сака за Баерн да игра:smir:
Ај да се договореме... Нојер нека иде кај вас, ама ние да идеме во 1/2 финале во ЛШ??? :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Има некој повредени или суспендирани за против баерн?

Идеме пак: Ошеј, Андерсон, Харгривс, Браун, Овен се аут до крај на сезона.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
7

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Фан на Јунајтед од Кениа прободен од фан на Арсенал

Незнам дали ќе идам утре у Шенклис, се разболев повраќам цел ден и цела ноќ :(((

edit: франк де блекере ќе ни биде судија.

United have won eight games this season without Rooney featuring:

Premier League

United 2 Bolton 1
Wolves 0 United 1
Bolton 0 United 4

Champions League

CSKA Moscow 0 United 1
Wolfsburg 1 United 3

Carling Cup

United 1 Wolves 0
Barnsley 0 United 2
United 2 Spurs 0

Manchester United a one man team? I’ve never heard so much rubbish in my life.
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Незнам дали ќе идам утре у Шенклис, се разболев повраќам цел ден и цела ноќ :(((
Ајде оздрави брзо :smir:. Таман со Челзи да си фит :wink:

Еве и едно одлично видео од Кантона

 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.546
Поени од реакции
6.223
Не е супер, не се правете како дечурланата од други фан клубови што дркаат кога ќе прочитаат дека Руни нема да игра против нив.



[/IMG]
:nenene: Супер е,и те како...Мене најважно ми е да победиме и да ја освоиме ЛШ и не ми е гајле дали ќе игра Робен или не.Ако игра,ок!Ако не игра уште поубаво.Најважен ми е триумф на Јунајтед а за Робен има кој да се гриши дали ќе игра или не.
Малку оффтопик забегава ама ај.. :smir:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
:nenene: Супер е,и те како...Мене најважно ми е да победиме и да ја освоиме ЛШ и не ми е гајле дали ќе игра Робен или не.Ако игра,ок!Ако не игра уште поубаво.Најважен ми е триумф на Јунајтед а за Робен има кој да се гриши дали ќе игра или не.
Малку оффтопик забегава ама ај.. :smir:

Се` тоа океј ама многу е детски да се радуваш и ситиш на туѓи повреди :wink: Барем чувај си го тоа за себе (не мислев на тебе, така се вика) :)
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Тоа со Робен дека е можно да не игра може и да се само mind games. И Руни наводно беше неизвесен за дуелот со Милан, па сепак играше и даде 2 гола
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom