Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Леле чоек ќе отиде матура да полага и се враќа чита голема новост. Што да кажам друго. Фала на Роналдо за титулите што ни помогна да ги освоиме му посакувам среќа, но во последно време кој отишол во Реал игра во 3толигашки тимови ама тоа е. Ај може ќе се премислат и ќе одбијат ама штом на главната страница на Манчестер е постирано ова би требало да се оствари трансферот. Сега да чекаме новите засилувања кои ќе бидат и да видиме без Роналдо како ќе играме. Сите викаат дека без Роналдо дури и подобро ќе играме па да го видам и тоа сакам.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.573
Поени од реакции
6.272
абе ибракадабра ви покажавме како се игра фудбал на сред ''чизма'',потоа на островото играта ја зачинивме со 2 гола.што скааш подобро од тоа.со или без роналдо секогаш ке сме екипа за почит.и да знаете дека сум многу спокоен и верувам дека ке земеме достојна азмена за роналдо :helou:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Јас знам дека ќе ослабите, знаеш и ти! Ај можеби ќе имате смена на генерација :pipi: А дотогаш.. Пушти Тв и гледај го Мадрид како разара со ваше оружје! :smir:
Дечко очигледно ти сега си почнал фудбал да гледаш. Се сеќавам јас на Реал Мадрид кога се препуни со ѕвезди па не можеа да мрднат. И ѕвезда на Манчестер отиде таму и што направи, собра пари и си упропасти кариера. Отиде за ЛА Галакси да игра па после за милан. Ај причекај па ќе видиме што ќе се случи. Манчестер ќе земе 90 и кусур милиони и плус екстра пари за трансфер што ќе имаат може да купи еден куп играчи. Само причекај ти.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.573
Поени од реакции
6.272
Јас знам дека ќе ослабите, знаеш и ти! Ај можеби ќе имате смена на генерација :pipi: А дотогаш.. Пушти Тв и гледај го Мадрид како разара со ваше оружје! :smir:



Кога ќе појди дојди ќе зборуваме.. ама јас веќе кажав претходно.. ние не го направивме Златан играч, тој веќе беше...
Роналдо е ваше дете.. А на друго место сјае.. :pipi:
ѕвездата која сјае не сјае исто кога ке го промени своето место :smir:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Дечко очигледно ти сега си почнал фудбал да гледаш. Се сеќавам јас на Реал Мадрид кога се препуни со ѕвезди па не можеа да мрднат. И ѕвезда на Манчестер отиде таму и што направи, собра пари и си упропасти кариера. Отиде за ЛА Галакси да игра па после за милан. Ај причекај па ќе видиме што ќе се случи. Манчестер ќе земе 90 и кусур милиони и плус екстра пари за трансфер што ќе имаат може да купи еден куп играчи. Само причекај ти.
Чим босанецот го ставил во потпис, тури му *урот:tapp:
 
G

Gray Foxx

Гостин
Дај бе не се бламирајте ве молам. Колку и да е селанче на однесуење Ibracadabra е во право. Изгубивме дијамант и тоа за мочани 80 мил фунти. Нема голови од 35 метри веќе. :(
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.573
Поени од реакции
6.272
Дај бе не се бламирајте ве молам. Колку и да е селанче на однесуење Ibracadabra е во право. Изгубивме дијамант и тоа за мочани 80 мил фунти. Нема голови од 35 метри веќе. :(
а нема ни глумење и слични педерештини :nenene:
 

Ibracadabra

Волшебник
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.299
Поени од реакции
65
Дај бе не се бламирајте ве молам. Колку и да е селанче на однесуење Ibracadabra е во право. Изгубивме дијамант и тоа за мочани 80 мил фунти. Нема голови од 35 метри веќе. :(
Со овај сум се карал по 3 саати на ден. Сум му окарал се живо и диво. Ама исто како за Роналдо што не можам да порекнам дека е еден од најдобрите, така и за овај не можам да речам дека е еден од малкуте на фан клубов кој се разбира далеку повеќе од маливе деца.

П.С. Знам дека и Чомбе е ист, ама тешко признава.. :pipi:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Дај бе не се бламирајте ве молам. Колку и да е селанче на однесуење Ibracadabra е во право. Изгубивме дијамант и тоа за мочани 80 мил фунти. Нема голови од 35 метри веќе. :(
Дено изгубен е ама нема враќање. Море сеуште не е официјално и може се да се случи ама ако си иде ќе си иде и жалење и плачење ништо нема да промени. Се гледа напред и ќе видиме Фергусон кој играч ќе го донесе.
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
Без секој се може, па дури и без Роналдо...:smir:

LONG LIVE UNITED
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.573
Поени од реакции
6.272
а драг дено,голови од 35 метри нема да недостасуваат само ке ги има поретко.ке се отвори место за нани да се развие и еве ти го роналдо за кој толку жалите :smir:
 
G

Gray Foxx

Гостин
а драг дено,голови од 35 метри нема да недостасуваат само ке ги има поретко.ке се отвори место за нани да се развие и еве ти го роналдо за кој толку жалите :smir:
Сега ке се мењава целата игра, целиот концепт. Нови играчи, воигрувања. Притисокот огромен за тоа како ке се игра без Роналдо. Изгледа не ја гледате катастрофата со продавањето.
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
а драг дено,голови од 35 метри нема да недостасуваат само ке ги има поретко.ке се отвори место за нани да се развие и еве ти го роналдо за кој толку жалите :smir:
Ама сепак Роналдо си е Роналдо Нани нема да може ко него да биде,но може да биде одлична замена на таа позиција.:smir:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Со овај сум се карал по 3 саати на ден. Сум му окарал се живо и диво. Ама исто како за Роналдо што не можам да порекнам дека е еден од најдобрите, така и за овај не можам да речам дека е еден од малкуте на фан клубов кој се разбира далеку повеќе од маливе деца.

П.С. Знам дека и Чомбе е ист, ама тешко признава.. :pipi:
Јас признавам дека е одличен играч ама во последно време и сам ако пратиш англиско ќе забележеше дека неговата глума и преправање ги преминаа сите граници, јас лично го пцуев на форумов, врати се поназад и ќе прочиташ.
Ако го гледаше финалето против Барса ќе видеше колку пати проба да одглуми и за тоа не добиваше фаул. Го научија судиите:toe:
До сега немаше некоја голема повреда во Јунајтед, ама можно е во шпанија да го кренат 2-3 пати убаво и да го заебат:helou:

Дека ќе фали ќе фали ама не дека нешто премногу ќе фали. Ќе фали бидејќи 5 години беше незаменлив првотимец и ќе треба да се најде добра замена за да не се почуствива тоа наеднаш но не како што тврдиш ти, дупло ќе се послаби Јунајтед:smir:
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
а драг дено,голови од 35 метри нема да недостасуваат само ке ги има поретко.ке се отвори место за нани да се развие и еве ти го роналдо за кој толку жалите :smir:
ќе се развие,ако не го продаат дотогаш..

сакам Агбонлахор да дојде!-Еден одличен млад напаѓач!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom