Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Првин отидов со мисла во натпреварот дека ке навивам за Реал но од прва минута сменив мислење и бев за Ливерпул. Честито за пласманот понатаму. Со ваква игра сигурно стига далеку Ливерпул. Од сеа за нив сум во ЛШ сезонава.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Честито победа луѓе. Им требаше некој да им покаже каде се наоѓаат моментално со тој состав. Како и да е браво супер игра, супер голови посебно на Жерард вториор беше одличен. Како и да е одите понатаму шо мене ми е стварно драго.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Се бе!Доста!Во ПЛ,ЛШ,ФА куп,Карлинг куп секаде.
п.с.честито победа,иако бев за Реал!
Ај и јас да ја честитам победата со разлика што јас не можам да ги смислам Реал:helou:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Конечно ептен добра партија да изиграме,ги силувавме прекрасно.Вториот гол не беше пенал али и да не го досудеа пак ќе си тепавме поштено.Навивачите уште еднаш покажаа зошто се најдобри во свет,грмеа:vozbud:
Морам да го пофалам Касиљас кој иако прими 4 гола,изигра одлично и успеа да фати неколку топки кои ќе завршеа во гол ако беше некој друг голман.

Во сабота најголемото англиско дерби,ќе биде пеколно,со нетрпение го очекувам.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Во сабота најголемото англиско дерби,ќе биде пеколно,со нетрпение го очекувам.
Ќе ве чекаме во полна борбена спрема, и јас едвај чекам:vozbud:
 
Член од
26 април 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
abe kako ne igraat vaka i vo premier ligata? Vo LS se strav i trepet a vo anglija samo gluposti pravat. U kurac da fatat. Vo sekoj slucaj mi se napolni dusata. Aj uste deneska mancester da go primi od inter pa da se nadopolni efektot
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
samo pofalni zborovi za igrata na liverpul mn mi bese milo sto gi rasturija i so sreka ponatamu vo LS pozzzz
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Епа нека ви е честито победата....Заслужено....
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
mene samo edno ne mi e jasno kako mozat da igraat vaka vo liga na sampioni a ne mozat stouk da go pobedat gubat od midelzbro e stvarno neznam zosto dosega babel sedese na klupa najverovatno benitez treba poveke da go igra i uste ne mozam da go prebolam zaminuvanjeto na robi kine
 

milanez4e

Milan Per Sempre
Член од
8 март 2009
Мислења
393
Поени од реакции
22
eеее момци ајде нека ви е честото!!! Го победивте на Реал Мадрид тоа е голем успех и не тоа во вкупно мала разлика туку 5-0 така треба!!!!! во сабота со Манчестер ке ви биде многу тешко,претешко сега ако изгубите толлку е од титулата ама и вака ви е изгубена!!!!!!Ама ништо не се знае може да се случи некое чудо:helou::helou::helou::helou:

ееее момци нека ви е честито победата и тоа на Реал Мадрид тоа е голем успех.и тоа не мала разлика туку 5-0 браво:bravo:така треба ..... Добра партија на Џерард и Ел Нино итн... само сега во сабота ке ви биде тешко со манчестер,претешко ајде чао:helou::helou::helou:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Вие сте непобедлива екипа,сигурен сум дека сите екипи се плашат од вас.Штом не е Милам оваа година ќе ви биде полесно да се дојде до титулата!!
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
700
Поени од реакции
25
Со задоцнување четито за одличната игра вчера и ми направивте голем кеф што ги разглобивте шминкерите пред се а после за поминувањето во наредната фаза.
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
вчера прочитав дека ливерпул може да биде продаден на некој фонд од арабија мозда тоа е клуцот на досегасниов неуспех на лверпул во премиер лигата (неманјето пари) ако влезат тој дел ке биде минато но сеуште не знам сто ке се прави со бенитез треенер кој умеее да игра на големи натпревари додека катастрофално игра со малите клубови од премиер лигата околу трансверите единсвен полн погодок е фернандо торес и маскерано додека останатите се делумно добри или тотално лоши
1 рајан бабел плати 11 мил евра за грејач на клупата?
2 досена од каде му идејата за трупов незнам
3 рисе зошто го продаде
4 роби кин усте срцево ме боли сто овој играч не игра за својот клуб од детсвоо
5 алберт риера тром една фита научил и мисли секогаш ке поминува
6 питер крауч еден одлицен сназен играц кој имасе голем допринос во тимот
7 јоси бенајун па мислам дека ако земас земи некој земи некој салам
сега слушам дека сака да го продава чави алонсо и даниел агер
така мене ме става во голема дилема дали да продолжи или да биде сменет
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom