Фан Клуб: Лацио

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Imam losa vest ja sonuvav Lazio-Juve rezultat 1-2, Pandev dava gol:uvo::uvo: Sekogas igraat jako Lazio protiv Juve pa se nadevam Pandev ke im napravi uste nekoj Una MAgia
Имам добра вест ја сонував 2-1 за Лацио Пандев дава 2 гола
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
И на мене ми дојде на сон 2-1 за Лацио. Само не видов кој ги постигна головите. :pos2: Се надевам Пандев ќе постигне најмалку 1 :)
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
Dobra vest NE SONUVAM ali osekam dobar natprevar ,pobeda na LAZIO, 1ili2gola na Pandev,i konecno do trt poln stadion koj ke ja slavi pobedata POZ do site fanovi na LAZIO
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Штета што нема да брани Буфон, на Пандев добро му идеше против Буфон, ама мислам дека и Манингер ќе го реши, барам двапати вечерва:).
 
Член од
4 август 2008
Мислења
243
Поени од реакции
8
dovolno e eden gol da dade....a i nereseno za Lazio e soliden rezultat....da bideme skromni:helou:
 

tose_cesc

Oh Arsenal we love you!
Член од
3 јануари 2009
Мислења
753
Поени од реакции
43
Ќе биде тежок овој натпревар за Лацио и Пандев бидејќи Јуве ќе оди на победа по денешниот неуспех на Интер
Но да се надеваме на добра партија на нашиот Гоки и да постигне некои гол :helou:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Со среќа вечер,и да е нерешено важно Пандев да дае гол:)
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.845
Lazio pokaza cvrsta igra vo odbrana
Освен при постигнувањето на голот на Мелберг од корнерот кога пола тим на Јувентус не беа покриени во шеснаесетникот. Добра игра на Диаките во одбрана, продолжува со тоа неговото една утакмица добро, една слабо. Розенал слабо некако изигра, имаше недостиг од комуникација со Каризо. Раду катастрофа, а за другите немам некоја посебна замерка. И Јувентус не изиграа којзнае колку добро, така да нерешено е најреален исход.
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.609
Поени од реакции
298
LAZIO-torino 21casot ocekuvam pobeda pa ke vidime na rai uno nema izgleda da se dava nz za drugite FORZA LAZIO MERDA ROMA
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Заврши натпреварот со Торино 3:1 победи Лацио стрелци беа Пандев :vozbud: ,Маури и Роки.Честитки за победата и така да продолжат.:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom