Фан Клуб: Куманово

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.794
Поени од реакции
32
Kumanovo postoi... I FK Kumanovo postoi...Za nekolku godini pak ke se vratime barem 2 liga...I pak ke bideme sportski grad...
 
F

fantomX

Гостин
Не сум информиран, па ќе си прашам
клубов постои сега, игра во пониски лиги?
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.469
Поени од реакции
68.806
Abe ne ste treta liga. Lani klubot se otkaza od natprevaruvanjeto i sega ili e cetvrta liga ili voopsto ne postoi. Edinstvena ekipa od kumanovsko e albanska Besa od Slupcane. A inace lani i za Kumanovo igraa samo Albanci. Tolkav grad a niedna MAKEDONSKA ekipa nemozete da napravite, SRAMOTA!!!!!
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Abe ne ste treta liga. Lani klubot se otkaza od natprevaruvanjeto i sega ili e cetvrta liga ili voopsto ne postoi. Edinstvena ekipa od kumanovsko e albanska Besa od Slupcane. A inace lani i za Kumanovo igraa samo Albanci. Tolkav grad a niedna MAKEDONSKA ekipa nemozete da napravite, SRAMOTA!!!!!
СРАМОТА! И ја тоа викам, не сме сите ко вашите градови!
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
videte znas sto ke vi kazam....treba ednas da se zberat site navivacki grupi ama treba stvarno....ne samo da se pisuva po forumo treba ama nisto ne biduva....neka se zatvori taa omraza megu navivackite grupi barem na malce vreme za da im pokazame na Albancite sto sme.....jas sum od strumica se molam na gospod da se vrati belasica vo 1 liga i da igrame so siptarive....ke imame kontakt eden den si iskrivenite faci....daj boze da ima mnogu navivacki grupi so nas....ne biduva veke ni ja kradat drzavat eejjj...mora da se prezema nesto...koj e so mene
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.729
Поени од реакции
9.839
nema pari nema sponzori,nema saglam stadion u kumanovo samo milano zivi kao tim posto ima sponzor.. sport e za nigde u kumanovo. ke bide bolje ..mozda:tapp:
 

davinci

православје
Член од
1 ноември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
Готово е више и милано, затворива га спонзора, а КУМАНОВО ке си га биде!!!!!!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.253
Поени од реакции
41.671
Во согласност со останатите модератори, темите кои немаат свои фанови на форумов ке бидат под клуч, причината е очигледна, не се развива никаква дискусија освен билдање на постови со честитки .

Доколку некоја тема е ставена под клуч, а има член кој навива за истиот клуб и сака да постира на истата тогаш слободно нека исконтактира некој од модераторите на темата за Фудбал ( Димитар, Фантом, мене ) преку приватна порака па темата повторно ке биде отворена за дискусија, а до тогаш уште еднаш повторувам, :locked:.

п.с. Дискусија за некои од тимовите може да водите и на соодветните првенства, ништо не губите во случајов . :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom