Фан Клуб: Барселона

Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
[video]http://link.brightcove.com/services/player/bcpid28066806001?bctid=441704506001[/video]

00:25 е моментот.
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Ајде нека ни е честито новата тема,и да редиме многу титули во неа:)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
31.778
Поени од реакции
41.301
Ај честито нека ви е новата тема...
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.313
Поени од реакции
257
Ај нека ни е честито новата тема...па орвата победа ќе славиме за 5-6 саати!
Прегледај го приврзокот 33446
“Кака ќе отсуствува 3 или 4 месеци’’
Дел Боске:Да беше Шпанец и да играше за Барса ќе го викнев секако.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
novata tema sme ja otvorile 1 nedela porano od lani koga lavista ja otvori taa tema :)
 
B

boki10messi

Гостин
http://www.facebook.com/BarcaChat

Речиси во сите весници повторно не поврзуваат со Месут ?зил. Јас не верувам дека би дошол. Подобро нека земат еден деструктивец, поевтин, оти идејата да земеме повеќе од 2 играчи од Барса Б, не ми се допаѓа. Сепак младите играат втора лига, ќе им требаат:).
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Official line-up: Pinto - Adriano SergiGomez Abidal Maxwell - SergiRoberto Jonathan VictorVazquez - EduOriol Messi Nolito

Ете ви го Абидал централен.
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
45
Поени од реакции
16
каква контрааааа и секако гол и уште еден гол ќе биде смеење на натпреваров.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.269
Поени од реакции
17.954
Првиот гол шо ќе го славиме во новава тема го постигна Серхи Роберто :):) Кое контриште го изиграа :):)

--- надополнето ---

Нолитоооооооооооооооооооо и 2-0 :):) Ќе има канонада тука :)
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Честито нова тема!!! Со среќа во новата сезона:wink:
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Ајде аирлија темава нека ни биди, да ни се множат титулите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom