kikoto
Поени од реакции
16

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Во МВР, најголем чин му е комдандант на ЕСЗ. Титулата или чинот Генерал му е доделена од Бошковски, онака, од рукав.
  Peja989
  Peja989
  Се разбира, тоа не значи дека не го почитувам и не го ценам за тоа што го има направено во 2001ва.
  kikoto
  kikoto
  A dali si slusnal za Risto Galevski, a sea ako sakas ke gi merime poznavanjata do koga sakas
  С
  Знам друже знам... знам како идат работите во МВР и слично... :) сепак, пуста желба...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom