Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Браво за момците и за Пеп.

Иначе, мислам дека Ибра ќе биде спремен за Арсенал.
 
Член од
14 март 2009
Мислења
276
Поени од реакции
10
lele ako ne mozi da igra ibra na el klasiko upm koj maleri po4naja da ne tepaat pike,ture,ibra :S
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Е кај најде Ибра сеа да се повреди ? :nesvest:
Баш кога треба да се декласираат следните противници ибра ќе го нема...
Има ли информација некоја ? :nesum:
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Ајде нека ни е честито победата,добар меч изигравме,само криво ми е што примивме гол,али тоа е тоа,сеа само да се надеваме дека не е ништо сериозно со Ибра и дека ќе биде спремен за Ел Класико,а за со Арсенал ако не може да настапи,тука е Бојан,кој денес изигра еден одличен меч,леле не можам веќе да чекам,уште 6 дена до Ел Класико:vozbud:
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
Еве како треба да изгледа вашата соба :)
 
Член од
14 март 2009
Мислења
276
Поени од реакции
10
ah kako ne zatepaja maleri ajde da se nadevame deka ibra 4e se vrati za el klasiko lele nemozam da do4ekam zimi sve :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48

K.Warrior

Why So Serious?
Член од
25 јануари 2009
Мислења
415
Поени од реакции
675
Da bidam iskren,sekoja cest na Ibra za golovite protiv Arsenal ama igrata na Barca e daleku potecna koga ne igra...So Krkic vo napadot,Pedro desno i Xavi i Messi pozadi niv ke bidat daleku pofleksibilni.Poveke mi e strav za Pike i negovoto potencijalno odsustvo.

Inaku srekni praznici.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Da bidam iskren,sekoja cest na Ibra za golovite protiv Arsenal ama igrata na Barca e daleku potecna koga ne igra...So Krkic vo napadot,Pedro desno i Xavi i Messi pozadi niv ke bidat daleku pofleksibilni.Poveke mi e strav za Pike i negovoto potencijalno odsustvo.

Inaku srekni praznici.
Да но без Ибра ја немаме потребната потенција во нападот.Бојан изигра супер но во тешки мечеви не верувам дека Бојан може да ни годаде тоа што ни го дава Ибра!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom