Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Меси постигнал гол од пенал против Шпанија.:smir:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
ahahahahah
ama me nasmea alexsr so videoto so ronaldo:pos2::pos2:
P.S.argentina gubi 2 1

barem messi da go izvade zs go igra za gjabe cel natprevar
 
B

Beck's

Гостин
na mecot Spanija-Argentina se gledase deka na Xabi Alonso mu treba igra slicna kako ona na Barca pa on da dade gol:)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.529
Поени од реакции
14.210
na mecot Spanija-Argentina se gledase deka na Xabi Alonso mu treba igra slicna kako ona na Barca pa on da dade gol:)
Задачата на Чаби е да дава голови нели ? Му се погоди така и даде, и ако не па Виља и Силва му ја створија приликата.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
koga real so site tie zvezdi so gi ima vo posranot tim ke go pobede tretoligasot alkarkon ili union moze da pravime muabet :pos2:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.769
Поени од реакции
9.952
Еве и за Нова Година честитка иако уште еден ипол месец има до неа (ПС - може и постери да си печатите за на ѕид в соба, знам со Гути ви е преполн веќе :pos2:).
Љубов

Топли браќа

Gay fashion - spring/summer 2009

Росалинда

Handjob


Кај ми е цуцлата ебаве

Ќе те посерам од љубов во соблекувалната, бејби
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.529
Поени од реакции
14.210
Се додека прикажува феноменални игри на терен, за мене неговиот приватен живот нема никаква врска фудбалската кариера. Не ме интересира тоа, гледам како допринесува за тимот, а сега за сега тоа е одлично.

А тоа што вие многу често го зборувате тука, и многу често поставувате вакви слики, може да биде одраз на две работи. Или вас ве страв што тој игра многу добро, или пак вие имате некои си геј-мисли за него.

п.с сликите ви ги ставив за да можете што подолго да дркате на него, затоа што гледам дека добро ви оди таа работа.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.769
Поени од реакции
9.952
Премногу анализа за јасна работа другар. Роналдо е играч на Мадрид, типот изгледа по-геј од транссексуалец, ние удараме ремет. Сега не сме ние криви што играчите на Барса се со нормална сексуална ориентација, па вие не можете да ударате ремет. Не ве навредуваме вас, не навредуваме никој всушност, само ставивме слики. Тебе ако ти е срам од Гути и Роналдо, тоа е друга работа. :smir:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.529
Поени од реакции
14.210
Премногу анализа за јасна работа другар. Роналдо е играч на Мадрид, типот изгледа по-геј од транссексуалец, ние удараме ремет. Сега не сме ние криви што играчите на Барса се со нормална сексуална ориентација, па вие не можете да ударате ремет. Не ве навредуваме вас, не навредуваме никој всушност, само ставивме слики. Тебе ако ти е срам од Гути и Роналдо, тоа е друга работа. :smir:
Хах, знаеш постои фотошоп, сешто може да се направи со секоја слика. Него не објавуваме такви постови во наш-фан клуб, и со самите тие да мислиме дека сме многу интересни, а уствари кога некој друг би го погледнал тоа, излегува обратното.

Срам ми е од Роналдо право да ти кажам. Срам ми е што пред да се повреди им го опнуваше немиен на сите противници.

Една новост, се надевам барем малку ќе ви го оттргне вниманието од Кики.

Javier Mascherano Agrees Barcelona Personal Terms

:smir:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
a tebe manga da ne te intersira tolku mnogu koj ke dojde i koj ke si ode od barsa
gledaj go zadrid da ne se sopne od nekoj tretoligas:pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom