Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Која е таа ЕРА. Јас ја немав на мојата кабелска.Незнам македонскиве телевизии наместо шпанско да даваат италијанско кое е 1432234 пати подосадно од шпанското првенство.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Абе ЕРА е национална телевизија. Финтата е што е албанска. Ама можеш да си подесиш на телевизорот, за македонски коментар. Мора да ја имате бе. Пребарајте си ги каналите:)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Очекувам многу од Дос Сантос оваа сезона
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
F

fantomX

Гостин
Моја грешка. Еве ве информира фантом. Инаку Бундес Лига даваат на Алсат мислам.
Годинава Алсат има земено француско мислам, за германско не знам
А за Барселона - Јокохама (12:00 пладне) еве видете каде има пренос:
http://liveonsat.com/daily.php?start_dd=07&start_mm=08&start_yyyy=2007&end_dd=07&end_mm=08&end_yyyy=2007

Ќе ја има и на ТелеСпорт Романија, мислам ја има на некои кабловски, барем во Прилеп
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ddime, шо сафра те фати денес? Ај оди олади, да не морам јас да те праќам на следното препукување што го започнуваш ти.
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Ddime, шо сафра те фати денес? Ај оди олади, да не морам јас да те праќам на следното препукување што го започнуваш ти.
Jas ne go zapocnav...tie prvi pocnaa so prepukuvanja (neli "smee" da se pisuva "ne provociracki postovi") jas pisav eden i odma provociracka replika od nekolku clenovi koj odma posle toa pisaa na barsa temata i jas i vozvradiv so isto...i ako veke opomenuvas, bi te sovetuval i dvete strani da gi opomenis
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Jas ne go zapocnav...tie prvi pocnaa so prepukuvanja (neli "smee" da se pisuva "ne provociracki postovi") jas pisav eden i odma provociracka replika od nekolku clenovi koj odma posle toa pisaa na barsa temata i jas i vozvradiv so isto...i ako veke opomenuvas, bi te sovetuval i dvete strani da gi opomenis
Тоа што fantomiX ти даде информација за натпреварот, го сметаш за провокација?
Ова е реторичко прашање, секој пост оф топик после овој го бришам.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Уште една заслужена победа на каталонците овојпат со 1-0 против Јокохама. Наследникот на Роналдињо Дос сантос повторно стрелец.
Само така продолжете мајстори
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
аман бе од овој дос сантос само он дава голови:zver:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Добро му оди на Дос Сантос. Нека продолжи така.
 
F

fantomX

Гостин
За Реал сум, ама за Сантос и Кркич алал да и е на Барселона. Со 16-17 години така да играат... Стварно браво
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
ovoj dos santos mnogu dobro se pokaza bre! ako prodolzi vo ovoj ritam i ponatamu kje mu nema ramen! messi i robinho kje mozat voda da mu nosat!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom